Książka
 • Wydawnictwo: PASCAL
 • Rok wydania: 2005
 • ISBN: 83-7304-133-8
 • Ilość stron: 668
 • Format: 12.3x19.7cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 60,60 PLN
Nasza cena 55,10 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 60,60 PLN
Nasza cena 55,10 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Przewodnik Pascala to przystępnie podana wiedza naturze, kulturze, pomnikach przyrody i cywilizacji, historii, sztuce, zabytkach oraz informacje do natychmiastowego wprowadzenia w życie - setki adresów miejsc noclegowych, restauracji, kawiarni, barów, godziny otwarcia muzeów, galalerii, ceny biletów, wszystko o komunikacji, formach aktywnego wypoczynku, imprezach, które warto przeżyć.

Od ponad dwóch tysięcy lat Egipt nieustannie przyciąga podróżnych z całego świata - już starożytnych Greków i Rzymian wprawiały w osłupienie olbrzymie piramidy i kolosy Memnona w Tebach.
Dziś atrakcje turystyczne Egiptu niewiele różnią się od tych sprzed lat. Monumentalne zabytki pradawnej cywilizacji faraonów w dolinie Nilu, Katar i cuda natury Morza Czerwonego, półwyspu Synaj oraz Wschodniej i Zachodniej Pustyni: fantastyczne rafy koralowe i tropikalne ryby, wydmy i obszary skaliste, starożytne fortece, klasztory i skalne rzeźby.
Egipt to mozaika tradycji wielu narodów, kultur i epok. Egipcjanie takim samym szacunkiem darzą przeszłość i teraźniejszość, łączy ich umiłowanie kraju, rozległe powiązania rodzinne, poczucie godności oraz ciepło i gościnność, jaka okazują przybyszom. I chociaż to głównie zabytki przyciągają turystów do Egiptu, w pamięci pozostają również jego mieszkańcy.


Szczegóły

Tytuł: Egipt

Autor: Richardson Dan, Jacobs Daniel, Jacobs Jessica

Wydawnictwo: PASCAL

Seria: PRZEWODNIK PASCALA

Kod paskowy: 9788373041332

ISBN: 83-7304-133-8

Tytuł oryginału: EGYPT

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Belczyk Arkadiusz, Białko Joanna, Dąbrowski Tomasz

Języki: polski

Rok wydania: 2005

Ilość stron: 668

Format: 12.3x19.7cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.525 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×