Książka
 • Wydawnictwo: PASCAL
 • Rok wydania: 2004
 • ISBN: 83-7304-397-7
 • Ilość stron: 441
 • Format: 12.3x19.7cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 43,20 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 43,20 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Przewodnik Pascala to przystępnie podana wiedza naturze, kulturze, pomnikach przyrody i cywilizacji, historii, sztuce, zabytkach oraz informacje do natychmiastowego wprowadzenia w życie - setki adresów miejsc noclegowych, restauracji, kawiarni, barów, godziny otwarcia muzeów, galalerii, ceny biletów, wszystko o komunikacji, formach aktywnego wypoczynku, imprezach, które warto przeżyć.Islandia, mityczna Ultima Thule, ziemia ognia i lodu, to kraina kontrastów i magiczne miejsce, które oferuje wiele atrakcji.Na tropicieli cudów natury czekają wspaniałe parki narodowe, a także malownicza kaldera Askja i czapa lodowa Vatnajokull. Miłośnicy przyrody mogą podglądać wieloryby i maskonury, spragnieni ekstremalnych wrażeń - pojeździć psim zaprzęgiem i wdrapać się na wulkan, romantycy - podziwiać hipnotyzującą zorzę polarną, fotograficy - polować na wyjątkowe ujęcia najwspanialszych krajobrazów na świecie, wędkarze - łowić taaakie ryby...W Islandii nie można się nudzić.

Szczegóły

Tytuł: Islandia

Autor: Harding Paul, Bindloss Joe

Wydawnictwo: PASCAL

Seria: PRZEWODNIK PASCALA

Kod paskowy: 9788373043978

ISBN: 83-7304-397-7

Tłumacz: Bażyńska - Chojnacka Katarzyna, Chojnacki PiotrBłaszczyk Ewa

Języki: polski

Rok wydania: 2004

Ilość stron: 441

Format: 12.3x19.7cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.4 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×