Książka
 • Wydawnictwo: PASCAL
 • Rok wydania: 2005
 • ISBN: 83-7304-509-0
 • Ilość stron: 452
 • Format: 12.3x19.7cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 60,60 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 60,60 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

W ostatnim dziesięcioleciu Kuba, postrzegana jeszcze do niedawna jako kraj odizolowany od świata Zachodu, stała się perłą Karaibów. Niezależnie od komunistycznych naleciałości jest to kraj, który doskonale rozumie komercyjną siłę przebranżowienia i który odnalazł się na nowo jako kraina słońca, salsy i rumu oraz unikalnego połączenia arogancji i swobodnych manier, stanowiących nieodłączą cechę charakteru Kubańczyków.
Wizerunek Kuby, ukształtowanej przez jedną z najdłuższych rewolucji XX w.,był jeszcze do niedawna nierozerwalnie związany z jej polityką. W ciągu niemal 50 lat od przejęcia władzy przez Fidela Castro i jego rewolucyjnych towarzyszy długie plaże z jedwabiście miękkim piaskiem, przybrzeżne zatoczki i porośnięte dżunglą góry - główne atrakcje sąsiednich wysp - nie odgrywały prawie żadnej roli w międzynarodowym postrzeganiu tego komunistycznego kraju na Karaibach. Obecnie, po otwarciu wyspy dla turystów zagranicznych Kubę można scharakteryzować jako kraj przechodzący gwałtowne zmiany, przekształcający się z fortecy socjalizmu w jeden z głównych ośrodków turystycznych na Karaibach, czerpiący dochody w postaci pieniędzy od kapitalistów.


Szczegóły

Tytuł: Kuba

Autor: McAuslan Fiona, Norman Matt

Wydawnictwo: PASCAL

Seria: PRZEWODNIK PASCALA

Kod paskowy: 9788373045095

ISBN: 83-7304-509-0

Tytuł oryginału: CUBA

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Białko Joanna, Zarawska Patrycja, Bocheńska Bożena, Nowicki Wojciech

Języki: polski

Rok wydania: 2005

Ilość stron: 452

Format: 12.3x19.7cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.405 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×