Londyn i Anglia część południowa

, , ,

Książka

Londyn i Anglia część południowa

, , ,

 • Wydawnictwo: PASCAL
 • Rok wydania: 2005
 • ISBN: 83-7304-402-7
 • Ilość stron: 518
 • Format: 12.3x19.7cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 43,20 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 43,20 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Przewodnik Pascala to przystępnie podana wiedza naturze, kulturze, pomnikach przyrody i cywilizacji, historii, sztuce, zabytkach oraz informacje do natychmiastowego wprowadzenia w życie - setki adresów miejsc noclegowych, restauracji, kawiarni, barów, godziny otwarcia muzeów, galalerii, ceny biletów, wszystko o komunikacji, formach aktywnego wypoczynku, imprezach, które warto przeżyć.
Dla turystów Londyn jest miejscem wyjątkowym. Dzięki szaleństwu związanemu z loteriami i fundacjami powstałymi w związku z końcem drugiego tysiąclecia, zmodernizowano wszystkie muzea i galerie światowej klasy oraz wiele instytucji, od Royal Opera House po British Museum. Stolica Anglii jest też prawdziwą mekką dla miłośników muzyki, clubbingu, teatru, baletu, opery, malarstwa, czy rzeźby. Niepowtarzalnym klimatem odznaczają się niezliczone puby, zwłaszcza poza centrum - to tam najlepiej można poznać ducha tej pełnej życia metropolii. Inne oblicze południowej Anglii to pofalowane zielone łąki Gloucestershire oraz Somerset. W oddalonych od siebie osadach mieszka niewielu pasterzy i rolników, a krajobraz emanuje sennym urokiem i kojącym spokojem.
Na kredowych wyżynach Wiltshire są niezwykłe pozostałości z okresu neolitu, w tym Stonehenge i Avebury. W Dorset z kolei można zobaczyć zamek Maiden, najwspanialszą w całej Anglii warownię z epoki żelaza. Turystyczną atrakcją tej części Anglii są także dwa słynne miasta uniwersyteckie Oxford i Cambridge, gdzie wspaniałe zabytki architektury, muzea oraz bujne życie studenckie dostarczą wrażeń na wiele dni.


Szczegóły

Tytuł: Londyn i Anglia część południowa

Autor: Andrews Robert, Brown Jules, Lee Phil, Humphreys Rob

Wydawnictwo: PASCAL

Seria: PRZEWODNIK PASCALA

Kod paskowy: 9788373044029

ISBN: 83-7304-402-7

Języki: polski

Rok wydania: 2005

Ilość stron: 518

Format: 12.3x19.7cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.48 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×