Sydney. Przewodniki Pascala

Książka

Sydney. Przewodniki Pascala

 • Wydawnictwo: PASCAL
 • Rok wydania: 2000
 • ISBN: 83-88355-05-8
 • Ilość stron: 272
 • Format: 12.5x19.7cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 30,30 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 30,30 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Dzisiaj pomysł, jutro odlot. Szybka decyzja i perła Pacyfiku, najpiękniejszy port i miasto świata, wioska olimpijska schyłku XX wieku należy do Ciebie. Gdyby nie igrzyska, sprowadzenie tej supernowoczesnej metropolii do poziomu wioski, choćby nawet olimpijskiej, byłoby naprawdę grubą przesadą.
Sydney pokonało daleką drogę od swych początków jako osady skazańców, jednak ciągle emanuje prostą, niewyszukaną energią, która przyciąga licznych turystów. Aż trudno uwierzyć, że dawna kolonia karna przekształciła się w jedną z najbardziej tolerancyjnych i zróżnicowanych społeczności na świecie.
Dziś kolorowa metropolia tętni życiem, oferując przybyszom mnóstwo różnorodnych atrakcji. Wyjątkowo urokliwie położona w gęstwinie zatok i półwyspów, konkurować może jedynie z Rio de Janeiro.
Pod względem urody nie ma jednak sobie równych: okazały i niepowtarzalny gmach opery, tuż obok spinająca brzegi zatoki stalowa konstrukcja słynnego Harbour Bridge, nowoczesna architektura centrum i rzędy okazałych wiktoriańskich kamienic. Tutaj nawet zwykły spacer ulicami staje się kuszącą przygodą, dostarczającą wrażeń tak samo intensywnych, jak dzikie podróże po australijskich bezdrożach, choć oczywiście zupełnie innego rodzaju.
Sydney to także chwile spędzone na wodach zatoki pośród tysięcy żagli, pobyt w urzekających bogactwem australijskiej roślinności Ogrodzie Królewskim, surfing i kąpiele na wspaniałych plażach czy posiłki w niezliczonych restauracjach serwujących dania ze wszystkich zakątków świata...
Aby to sprawdzić - wystarczy tam pojechać.
• 24 miejscowości w okolicach Sydney
• 206 hoteli, pensjonatów, schronisk
• 27 kempingów
• 283 restauracje, bary, kawiarnie
• 42 muzea i galerie
• 23 biura informacji turystycznej
• 18 map i planów
• 45 zabytków
• 45 parków i rezerwatów
• 28 plaż


Szczegóły

Tytuł: Sydney. Przewodniki Pascala

Autor: Mundell Meg

Wydawnictwo: PASCAL

Seria: PRAKTYCZNY PRZEWODNIK

Kod paskowy: 9788388355059

ISBN: 83-88355-05-8

Tytuł oryginału: SYDNEY

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Cierniak Krzysztof, Ressel Ewa, Strumińska Dorota

Języki: polski

Rok wydania: 2000

Ilość stron: 272

Format: 12.5x19.7cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.28 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×