Poznań i okolice. Na rowerze

Książka

Poznań i okolice. Na rowerze

 • Wydawnictwo: PASCAL
 • Rok wydania: 2006
 • ISBN: 83-7304-556-2
 • Ilość stron: 239
 • Format: 13.0x20.0cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 21,40 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 21,40 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zaletą opisanych w przewodniku wycieczek jest uniwersalność. Prezentujemy trasy na spokojne rodzinne miniwyprawy i takie, które zdecydowanie podniosą poziom adrenaliny. Zapewniamy, że z siodełek nie pospadają ani doświadczeni w bojach cykliści (z nudów), ani rowerzyści o całkiem przeciętnej kondycji (z wysiłku).
Wielkopolska była dotąd postrzegana jako miejsce odpowiednie dla biznesmena, który przyjeżdża w garniturze na międzynarodowe targi w Poznaniu, nocuje w piekielnie drogim hotelu, a następnie – jeśli zostało mu trochę czasu – zwiedza któryś z pięknie odrestaurowanych pałaców. I to wszystko. Czas na zmiany. Czas na rower!


Przewodniki dla rowerzystów pełne są inspirujących informacji na temat opisywanych terenów. Turysta znajdzie w nich mnóstwo pomysłów i sugestii, dzięki którym sam będzie mógł zaplanować trasę weekendowego, rowerowego wypadu za miasto. Może też skorzystać z jednej z gotowych tras proponowanych przez autorów.


• Szczegółowe opisy szlaków rowerowych
• Atrakcje turystyczne
• Serwisy i sklepy rowerowe
• Noclegi, bary, restauracje
• 24 kolorowe mapy w postaci osobnych kartonów
• Spiralny grzbietSzczegóły

Tytuł: Poznań i okolice. Na rowerze

Autor: Kalaniewicz Andrzej

Wydawnictwo: PASCAL

Seria: DLA AKTYWNYCH

Kod paskowy: 9788373045569

ISBN: 83-7304-556-2

Języki: polski

Rok wydania: 2006

Ilość stron: 239

Format: 13.0x20.0cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Waga: 0.28 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×