Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw w obszarze kształtowania środowiska pracy

Książka

Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw w obszarze kształtowania środowiska pracy

 • Wydawnictwo: PLACET
 • Rok wydania: 2006
 • ISBN: 83-7488-107-0
 • Ilość stron: 224
 • Format: 16.5x24.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 36,40 PLN
Nasza cena 33,10 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 36,40 PLN
Nasza cena 33,10 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw (Corporate Social Responsibility), jest jednym z kluczowych tematów polityki gospodarczej Unii Europejskiej. Stanowi ona efektywną strategię zarządzania i innowacyjny sposób budowania przewagi konkurencyjnej na rynku przyczyniając się do kształtowania korzystnych warunków dla rozwoju społecznego i ekonomicznego. Koncepcja odpowiedzialności społecznej zwraca szczególną uwagę na pracowników, propagując głównie inwestycje w rozwój kapitału ludzkiego, a także zapewnienie zdrowego i bezpiecznego środowiska pracy.
Środowisko pracy jest integralną częścią funkcjonowania każdej organizacji, oddziałującą tak na wyniki ekonomiczne przedsiębiorstwa, jak i na zdrowie i zadowolenie pracowników. Optymalne kształtowanie relacji w układzie człowiek - środowisko pracy stanowi niezmiennie istotny obszar zarządzania przedsiębiorstwem. Dlatego też w niniejszej pracy podjęto próbę kompleksowego ujęcia i usystematyzowania czynników kształtujących środowisko pracy oraz zaprezentowano autorską metodę oceny jakości środowiska pracy, będącą jednocześnie narzędziem wszechstronnej analizy i samooceny przedsiębiorstw.


Szczegóły

Tytuł: Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw w obszarze kształtowania środowiska pracy

Autor: Korpus Joanna

Wydawnictwo: PLACET

Kod paskowy: 9788374881074

ISBN: 83-7488-107-0

Języki: polski

Rok wydania: 2006

Ilość stron: 224

Format: 16.5x24.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.375 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×