Leonardo i Machina Śmierci

Książka

Leonardo i Machina Śmierci

 • Wydawnictwo: AMBER
 • Rok wydania: 2006
 • ISBN: 83-241-2503-5
 • Ilość stron: 176
 • Format: 14.5x20.5
 • Oprawa: Kartonowa Foliowana
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 17,20 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 17,20 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

"Leonardo uniósł odrobinę wieko skrzyni. W smudze światła ujrzał niewolnicę Fresinę. Tomasso jedną dłonią przytrzymywał ręce dziewczyny, drugą zakrywał jej usta. Z lewej strony Leonardo dostrzegł błysk sztyletu w dłoni w rękawicy. - Zrób to, Tomasso! - rozkazał czyjś głos.Tomasso jęknął.- Nie, nie! Szpiegować dla ciebie to jedno, ale nie zostanę mordercą".Florencja, rok 1466. Leonardo da Vinci marzy, by stać się wielkim artystą. Lecz na razie jest tylko czeladnikiem w pracowni mistrza Verrocchio, a jego jedyne zajęcia to mycie pędzli i naciąganie płótna na blejtram.Ale oto zaczynają się prawdziwe kłopoty, gdy jego przyjaciel Sandro Botticelli zabiera go do pałacu Medyceuszy. Leonardo ma tam dokończyć portret, ale staje się świadkiem zbrodni. A wkrótce odkrywa morderczy spisek potężnego rodu Pittich. Żeby uratować władcę Florencji przed skrytobójcą i ocalić własną głowę, musi rozszyfrować plany tajemniczej machiny...

Szczegóły

Tytuł: Leonardo i Machina Śmierci

Autor: Harris Robert J.

Wydawnictwo: AMBER

Kod paskowy: 9788324125036

ISBN: 83-241-2503-5

Tytuł oryginału: Leonardo and the Death Machine

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Januszewski Radosław

Języki: polski

Rok wydania: 2006

Ilość stron: 176

Format: 14.5x20.5

Oprawa: Kartonowa Foliowana

Waga: 0.155 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×