Kajtek nie umie fruwać! Historia małego miłośnika książek

Książka

Kajtek nie umie fruwać! Historia małego miłośnika książek

 • Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788381230520
 • Ilość stron: 32
 • Format: 25,9x26 cm
 • Oprawa: twarda
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 25,01 PLN
Nasza cena 16,34 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 25,01 PLN
Nasza cena 16,34 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Znany już polskim czytelnikom szpak Kajtek mały miłośnik książek nie chce chodzić na zajęcia z fruwania, tylko cały czas spędza w bibliotece.

Bardzo różni się od swojej wielkiej szpaczej rodziny. Kiedy jego bracia śnią o pysznych larwach i pędrakach, jemu śnią się rycerze z przeczytanych powieści. Marzy nawet, by zostać pisarzem. Kiedy inne szpaki uczą się polować na fruwające owady, on badawczo przygląda się robaczkom na ziemi i porównuje je z obrazkami w atlasach. I raz za razem naraża się na drwiny kolegów.

Gdy nadchodzi czas odlotu, przyjaciele mają nie lada problem z Kajtkiem. Jak go rozwiążą? I w jaki sposób mały Kajtek znów stanie się bohaterem, ratując życie całemu stadu?

Znakomicie ilustrowana, piękna i mądra książka nie pozostawi żadnego małego czytelnika obojętnym. Jednych zarazi miłością do książek, innym uświadomi, czym jest przyjaźń. A niejeden mały kajtek weźmie się też do ćwiczenia mięśni.

Jennifer Berne autorka cyklu opowieści o szpaku Kajtku, napisała też inne popularne książki dla dzieci: On a Beam of Light: A Story of Albert Einstein oraz Manfish: A Story of Jacques Coustea, Nighty-Night, Sleep Tight. Za twórczość dla dzieci zdobyła kilka nagród i wyróżnień, a jej książki tłumaczone są na kilkanaście języków. Jako publicystka współpracuje z czasopismami (m.in. Nick Jr.) oraz telewizją. Mieszka nieopodal Columbia County w stanie Nowy Jork.

Wiek: 3+


Szczegóły

Tytuł: Kajtek nie umie fruwać! Historia małego miłośnika książek

Autor: Jennifer Berne

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

ISBN: 9788381230520

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 32

Format: 25,9x26 cm

Oprawa: twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl