Niezbędnik współczesnej Kleopatry

Podręcznik

Niezbędnik współczesnej Kleopatry

 • Wydawnictwo: Sub Lupa
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788365886194
 • Ilość stron: 272
 • Format: 16,5x23,5 cm
 • Oprawa: miękka
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 45,00 PLN
Nasza cena 36,79 PLN
Oszczędzasz 18%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 45,00 PLN
Nasza cena 36,79 PLN
Oszczędzasz 18%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Niezbędnik zawiera:

minimum fleksji łacińskiej niezbędne do swobodnego poruszania się w łacińskiej terminologii medycznej, a co za tym idzie także w angielskiej,

informacje o greckiej i łacińskiej etymologii terminów medycznych niezbędne dla tych, którzy chcą posługiwać się terminologią medyczną świadomie,

wybór sentencji łacińskich i tekstów z zakresu szeroko rozumianej estetyki medycznej niezbędny dla tych, którzy pragną dowiedzieć się choć trochę więcej o kulturze, która wydała na świat takie postacie jak Hippokrates, Galen czy Celsus.

Pozycja warta polecenia nauczycielom, którzy prowadzą zajęcia na kierunkach medycznych (zwłaszcza przy ograniczeniu czasowym), szczególnie związanych z medycyną estetyczną. Podręcznik ten może stanowić świetny materiał pomocniczy do pracy ze studentami kierunków niezwiązanych z medycyną, ale w jakimś stopniu zainteresowanych tą dziedziną, a także z uczniami w klasach o profilu biologiczno--chemicznym.


Szczegóły

Tytuł: Niezbędnik współczesnej Kleopatry

Autor: Karolina Ekes

Wydawnictwo: Sub Lupa

ISBN: 9788365886194

Kategoria: Podręczniki
Liceum » Klasa 1
Liceum » Klasa 2
Liceum » Klasa 3
Szkoła wyższa

Przedmiot: Biologia

Typ: Podręcznik

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 272

Format: 16,5x23,5 cm

Oprawa: miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Inne pozycje tego autora: Karolina Ekes (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl