Krawatki w kwiatki

Książka

Krawatki w kwiatki

 • Wydawnictwo: Białe Pióro
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788364426803
 • Ilość stron: 66
 • Format: 14.8x20.9
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 24,00 PLN
Nasza cena 16,75 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 24,00 PLN
Nasza cena 16,75 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Twórczość Doroty Nowickiej będzie wartościowa dla każdego, kto tylko lubi zatapiać się w głębinach poezji. Nie ma tu niezrozumiałości, a jest cała gama emocji, które towarzyszą nam zawsze i wszędzie, przy każdej okazji.

Z wierszy tych wypływa nie tylko optymizm, poczucie humoru, radość z życia, ale też refleksja nad pewnymi aspektami, o których często się nie mówi, bo nas to przygnębia. I chociaż faktycznie są ludzie, dla których oczywistości są oczywiste, dla Doroty Nowickiej jest jeszcze coś - poczucie wartości chwili, tak często uciekającej nam i niezauważalnej.

Polecam!

Agnieszka Krizel (Recenzje Agi)


Szczegóły

Tytuł: Krawatki w kwiatki

Autor: Nowicka Dorota

Wydawnictwo: Białe Pióro

ISBN: 9788364426803

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 66

Format: 14.8x20.9

Oprawa: Miękka

Waga: 0.108 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Inne pozycje tego autora: Nowicka Dorota (20)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl