Kalendarz "Dziewczyny InPost 2018"

Nowość

Kalendarz "Dziewczyny InPost 2018"

  • Wydawnictwo: InPost
  • Rok wydania: 2017
  • Format: 68x48 cm
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 13.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 13.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Promocja:

Świąteczne inspiracje - dla Niej

Nasza cena 50,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 55,00 PLN
Nasza cena 50,00 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Charytatywny kalendarz „Dziewczyny InPostu - 2018” to wyjątkowa propozycja. Wydawnictwo powstało z inicjatywy firmy InPost, w której 45% załogi stanowią kobiety.

- Naszym głównym celem było zwrócenie uwagi środowiska na wartości, jakie płeć piękna wnosi do zespołów. Od samego początku chcieliśmy nie tyle wydać „kolejny kalendarz” ale zorganizować projekt, który zmieni życie kilku kobiet. Środki ze sprzedaży naszego kalendarza zostaną przekazane Fundacji Sieć Kobiet Przedsiębiorczych, która zorganizuje konkurs oraz warsztaty z zakresu autoprezentacji, storytellingu i tworzenia biznesplanu. Laureatka konkursu zaprezentuje się podczas konferencji „Be the change”, w której biorą udział kobiety sukcesu ze świata biznesu i kultury – mówi Anna Wiertel, Dyrektor Marketingu InPost

 - Bohaterki tegorocznej edycji kalendarza to na co dzień zdyscyplinowane i skupione na pracy ekspertki. Na potrzeby charytatywnego kalendarza wcieliły się w rolę modelek, aby wspierać inne kobiety w ich drodze do samorealizacji.  Kalendarz powstał w niezwykłym miejscu – studiu filmowym Alvernia Studio, którego sceneria podkreśla innowacyjność i nowoczesność, czyli idee jakie nam przyświecały – dodaje Anna Wiertel.

Kolekcje, które dziewczyny InPostu prezentują na łamach kalendarza zostały zaprojektowane i uszyte także przez kobiety - młode projektantki, które szturmem zdobywają polskie i zagraniczne rynki. Autorem pięknych 12 fotografii jest Piotr Piątek, utalentowany artysta, fotograf mody, wnętrz, architektury i technologii. Realizował kampanie wizerunkowe m.in. dla Yoshe, Figl, Katrus, Demarko, Architektury Murator, Horizone Studio.

Kalendarz „Dziewczyny InPostu 2018” został wydany w bardzo ekskluzywnej formie w formacie 68x48 cm. To z pewnością nie tylko atrakcyjny prezent świąteczny, który z pewnością wyróżni się na tle innych kalendarzy, ale także bilet do lepszego życia dla wielu Pań . Zapraszamy do wspierania naszej akcji.

Patroni Medialni: Business&Prestige, Interia.pl, Styl.pl, RMF FM, Businessman.pl, Gazeta Małych I  Średnich Przedsiębiorstw, biznes2biznes.com., obcasy.pl

Partnerzy: Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, Wydawnictwo SQN, Labotiga.pl, Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Czytam.pl

Produkt gabarytowy: możliwe opcje dostawy: kurier lub odbiór własnySzczegóły

Tytuł: Kalendarz "Dziewczyny InPost 2018"

Wydawnictwo: InPost

Kod paskowy: 000000000010

Rok wydania: 2017

Format: 68x48 cm

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl -  Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl