Jakiego koloru są buziaki ?

Promocja

Jakiego koloru są buziaki ?

 • Wydawnictwo: Tadam
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788394789084
 • Ilość stron: 32
 • Format: 21.0x29.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Promocja:

Dla ciekawskich dziewczynek

Cena 36,00 PLN
Nasza cena 21,94 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 36,00 PLN
Nasza cena 21,94 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Minimoni uwielbia malować różne kolorowe rzeczy: czerwone biedronki, niebieskie niebo, żółte banany? Za to nigdy nie malowała buziaka. Jakiego koloru powinien być? Czerwony, jak pyszny sos pomidorowy? Nie, bo czerwień to także kolor gniewu. A może zielony, jak krokodyle, które zawsze wydawały jej się takie sympatyczne? Nie ma mowy, to przecież kolor warzyw, a ona ich nie lubi! A więc jak się dowiedzieć, jakiego koloru są buziaki?

Szczegóły

Tytuł: Jakiego koloru są buziaki ?

Autor: Bonilla Rocio

Wydawnictwo: Tadam

ISBN: 9788394789084

Liczba tomów: 1

Numer tomu: 1

Tytuł tomu: 1

Tłumacz: Szczur Przemysław

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 32

Format: 21.0x29.0cm

Oprawa: Twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Inne pozycje tego autora: Bonilla Rocio (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl