Dywan wschodni Wybór arcydzieł literatury egipskiej, asyro-babilońskiej, hebrajskiej, arabskiej, pe

Książka

Dywan wschodni Wybór arcydzieł literatury egipskiej, asyro-babilońskiej, hebrajskiej, arabskiej, pe

 • Wydawnictwo: Zysk i S-ka
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788381161992
 • Ilość stron: 452
 • Format: 13.5x20.5cm
 • Oprawa: Blister
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2018-01-22)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 59,00 PLN
Nasza cena 40,36 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 59,00 PLN
Nasza cena 40,36 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Perły poezji Wschodu
Odmienność kulturowa i religijna Wschodu od wieków budziła zainteresowanie Europejczyków. Jak pisze Antoni Lande we wstępie do książki: ?Literatury europejskie mimo różnic wykazują wielkie podobieństwo. W istocie jest to jedna i ta sama literatura. Wschód na każdym południku ma postać inną, odrębną, nigdy i nigdzie się nie powtarza, zawsze jest oryginalny. I dlatego poznanie tych literatur ? pomimo dalekich wpływów wzajemnych ? samorodnych, jest niezmiernie ciekawe i godne uwagi?. Niniejsza książka stanowi wybór najpiękniejszych dzieł poetów wschodnich, ukazujących ich geniusz poetycki i filozoficzny.


Szczegóły

Tytuł: Dywan wschodni Wybór arcydzieł literatury egipskiej, asyro-babilońskiej, hebrajskiej, arabskiej, pe

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

ISBN: 9788381161992

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 452

Format: 13.5x20.5cm

Oprawa: Blister

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl