Świat zwierząt Ptaki gady ryby

Książka

Świat zwierząt Ptaki gady ryby

 • Wydawnictwo: Dragon
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788378874607
 • Ilość stron: 144
 • Format: 20.6x28.3cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 34,95 PLN
Nasza cena 18,88 PLN
Oszczędzasz 45%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 34,95 PLN
Nasza cena 18,88 PLN
Oszczędzasz 45%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Świat zwierząt. Ptaki... to mnóstwo ciekawostek oraz przydatnych informacji ? kompendium niezbędnej wiedzy o ptakach egzotycznych i drapieżnych, gadach, płazach, rybach oraz owadach. To fascynujący świat zwierząt na wyciągnięcie ręki. Duże litery zachęcają do samodzielnego czytania, a niezwykłe zdjęcia ? do podziwiania i odkrywania wciąż na nowo piękna dzikich zwierząt.

Szczegóły

Tytuł: Świat zwierząt Ptaki gady ryby

Wydawnictwo: Dragon

Seria: IMAGINE

ISBN: 9788378874607

Język oryginału: polski

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 144

Format: 20.6x28.3cm

Oprawa: Twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl