The Republic of Mole Hill Republika Kreciej Góry A book for writing. Książka do pisania

Nowość

The Republic of Mole Hill Republika Kreciej Góry
A book for writing. Książka do pisania

 • Wydawnictwo: Austeria
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788378660637
 • Ilość stron: 200
 • Format: 14.5x20.5cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 30,00 PLN
Nasza cena 19,90 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 30,00 PLN
Nasza cena 19,90 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Artystyczny notes ilustrowany rysunkami i fotografiami oraz zapiskami i wierszami prezydentki (tudzież jedynej obywatelki) pewnego niewykłego państwa.
Republika Kreciej Góry ? nie można jej znaleźć w ?Encyclopaedia Britannica? ani na mapie, ale istnieje. Nie za duża, nie za mała, można powiedzieć ? w sam raz. Jest to wzgórze, a jego stoki schodzą do wód jeziora Duży Niedźwiedź i Zatoki Podwójnego Księżyca?

?Podróż przez kraj czy przez krainę umysłu ? co to ma za znaczenie? Notuj rzeczy, które widzisz i których nie widzisz. Puste miejsca wypełniaj możliwościami. Szukaj natchnienia na znajomych ziemiach Republiki Kreciej Góry, w najdoskonalszym świecie wyobraźni, gdzie możesz dołączyć do Lidii Rozmus i podjąć pełną głębi grę wędrowca, filozofa i artysty, który żyje w każdym z nas. Ciesz się wyobrażeniem własnego wymyślonego miejsca. Naszkicuj krajobraz, florę i faunę, deklarację własnego najintymniejszego domowego ogniska. Wyczaruj przygody. Załóż dziennik snów. Otwórz się na nową hipotezę lub wiersz, na swój nowy wynalazek, nowy wspaniały pomysł. Niech to będzie coś niezwykłego, coś zaczarowanego, coś, w co się da uwierzyć, coś twojego. Wytycz drogę wstecz i drogę naprzód. A potem narysuj mapę, która pozwoli ci tę trasę zapamiętać. No bo do czego jest książka do pisania?? (Michele Root-Bernstein)


Szczegóły

Tytuł: The Republic of Mole Hill Republika Kreciej Góry

Podtytuł: A book for writing. Książka do pisania

Autor: Rozmus Lidia

Wydawnictwo: Austeria

Seria: Notesy Podróżnicze

ISBN: 9788378660637

Język oryginału: polski

Tłumacz: Tabakowska Elżbieta

Języki: polski, angielski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 200

Format: 14.5x20.5cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl