Tomek i przyjaciele: Wyprawa poza wyspę Sodor

Film DVD

Tomek i przyjaciele: Wyprawa poza wyspę Sodor

  • Producent: Filmostrada
  • EAN: 5902115603624
  • Format: 13.4x19.2
  • Oprawa: Pudełko DVD
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 29,99 PLN
Nasza cena 26,53 PLN
Oszczędzasz 11%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,99 PLN
Nasza cena 26,53 PLN
Oszczędzasz 11%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

PRAWDZIWA PRZYJAŹŃ LEKIEM NA WSZYSTKO!
Aby dowieść swojego znaczenia na wyspie Sodor, Tomek zabiera wagoniki Kuby i razem wyprawiają się na wielką przygodę na kontynencie. Po drodze zaprzyjaźnia się z miłymi i pomocnymi ?Eksperymentalnymi lokomotywami?, ale ? skręciwszy w złą stronę ? traci orientację w hucie. Tu Tomek spotyka dwie tajemnicze lokomotywy, w towarzystwie których czuje się świetnie, ale tylko przez chwilę?
Kiedy Tomek długo nie wraca, Kuba sam wyprawia się na kontynent, ale szybko wpada w tarapaty i tylko od Tomka i Eksperymentalnych zależeć będzie, czy się z nich wykaraska. Ruszaj z Tomkiem w świat emocjonujących ucieczek i bohaterskich odsieczy, by przekonać się, że prawdziwa przyjaźń nie zna żadnych ograniczeń!


Szczegóły

Nazwa: Tomek i przyjaciele: Wyprawa poza wyspę Sodor

Producent: Filmostrada

Kod paskowy: 5902115603624

Języki: polski

Format: 13.4x19.2

Oprawa: Pudełko DVD

Waga: 0.08 kg

Typ głównego nośnika: VI

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×