Kraków zmitologizowany

Książka

Kraków zmitologizowany

 • Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788376388274
 • Ilość stron: 241
 • Format: 14.5x20.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 26,00 PLN
Nasza cena 23,39 PLN
Oszczędzasz 10%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 26,00 PLN
Nasza cena 23,39 PLN
Oszczędzasz 10%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Kraków ? miasto królów i świętych, miasto artystów, miasto literatury, miasto wielu kultur, wreszcie miasto składające się z wielu miast (Kazimierz, Podgórze, Nowa Huta) ? od zawsze inspirował i pobudzał wyobraźnię. Nie zmieniło się to do dziś, choć wraz z modyfikacjami, które zaszły w obrębie kultury polskiej, przekształciły
się obszary jego oddziaływania na rodzime imaginarium.
Między innymi dlatego tom Kraków zmitologizowany prezentuje prace, w których autorzy zdecydowali się przyjrzeć sposobom kształtowania tradycyjnych przedstawień Krakowa w dziełach literatury i sztuki, a także technik polemizowania z nimi.
Kraków zmitologizowany jest więc istotnym, polifonicznym głosem w dyskusji nad geo-bio-poetycznymi aspektami.


Szczegóły

Tytuł: Kraków zmitologizowany

Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka

Seria: ŚCIEŻKAMI PISARZY

ISBN: 9788376388274

Numer tomu: 3

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 241

Format: 14.5x20.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.31 kg

Redakcja: Grochowska Anna, Żołądź Piotr

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×