Monopoly edycja Toruń

Gra

Monopoly edycja Toruń

  • Producent: Hasbro
  • EAN: 5036905003018
  • Format: 40.0x27.0cm
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 160,20 PLN
Nasza cena 103,31 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 160,20 PLN
Nasza cena 103,31 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Odwiedź Toruń. Kupuj najlepsze nieruchomości, pola transportowe i dostawców usług w mieście. Inwestuj w domy i hotele, zbieraj czynsz z posiadanych nieruchomości. Wymieniaj się z innymi graczami i czekaj na kolejne okazje na aukcjach. Jest wiele sposobów na zajęcie najlepszych miejsc na planszy. Inwestuj z głową, bądź twardym negocjatorem - zwycięzca jest tylko jeden.

Zawartość:

- plansza do gry

- 28 kart Tytuł Własności

- 16 kart Szans

- 16 kart Kasa Społeczna

- 8 pionków

- 32 domy

- 12 hoteli

- 2 kostki

- 1 szybka kostka

- plik banknotów

- instrukcjaGra dla 2-6 graczy

Wiek 8+


Szczegóły

Nazwa: Monopoly edycja Toruń

Producent: Hasbro

Kod paskowy: 5036905003018

Języki: polski

Format: 40.0x27.0cm

Oprawa: Pudełko kartonowe

Waga: 1.03 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×