GEOMAG COLOR 91 elementów GEO-263

GEOMAG COLOR 91 elementów GEO-263

  • Producent: Geomag
  • EAN: 0871772002635
  • Format: 38x22x5 cm
  • Oprawa: karton
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 221,08 PLN
Nasza cena 191,39 PLN
Oszczędzasz 13%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 221,08 PLN
Nasza cena 191,39 PLN
Oszczędzasz 13%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: GEOMAG COLOR 91 elementów GEO-263

Geomag color - kolorowa moc przyciągania
Kochacie klocki? Uwielbiacie całą rodziną budować z nich wymyślne budynki i pojazdy? Poznajcie Geomag - klocki, które łączą wysokie walory konstrukcyjne oraz świetną zabawę. Ich wyjątkowość leży w ciekawym rozwiązaniu konstrukcyjnym klocków poszczególne magnetyczne elementy łączy się ze sobą za pomocą niklowanych kuleczek. Stwarza to nieograniczone możliwości z klocków możne budować różnego rodzaju budowle. Wieża Eiffla czy statek kosmiczny? Możesz zbudować co tylko sobie wymarzysz! Klocki Geomag nie tylko pozwalają na wspaniałą zabawę dla całej rodziny, budują kreatywność i rozwijają wyobraźnię przestrzenną, ale i służą nauce. Można stworzyć z nich chociażby modele związków chemicznych, czy figur. Należy także zwrócić uwagę na bardzo wysoką jakość oryginalnych klocków ich magnesy są o wiele silniejsze niż w imitacjach. Klocki Geomag produkowane są w Szwajcarii i charakteryzują się prawdziwie szwajcarską precyzją wykonania i wytrzymałością.
Jedną z najpopularniejszych serii klocków Geomag jest klasyczna seria Color. Jest ona doskonałym zakupem na początek przygody dla tych, którzy z niezwykłymi magnetycznymi klockami nie mieli jeszcze do czynienia. Seria składa się z niklowanych kulek (przeznaczonych do łączenia elementów) oraz prętów wewnątrz których znajdują się dwa magnesy. Dodatkowo w zestawach znajdziemy różnego kształtu platformy, które pozwolą na kreowanie jeszcze większych i wymyślniejszych konstrukcji. Dzięki nim możecie np. spróbować odtworzyć słynne budowle lub stworzyć serię futurystycznych budynków. Geomag Color to doskonały sposób na rodzinną zabawę!


Szczegóły: GEOMAG COLOR 91 elementów GEO-263

Nazwa: GEOMAG COLOR 91 elementów GEO-263
Producent: Geomag
Kod paskowy: 0871772002635
Format: 38x22x5 cm
Oprawa: karton


Recenzje: GEOMAG COLOR 91 elementów GEO-263

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: GEOMAG COLOR 91 elementów GEO-263