Pakiet Nela 3/4/5 Nela i tajemnice świata,Nela na tropie przygód,Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany

Książka

Pakiet Nela 3/4/5
Nela i tajemnice świata,Nela na tropie przygód,Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany

 • Wydawnictwo: Burda NG Polska
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 5906074282302
 • Format: 17 x 22 x 7 cm
 • Oprawa: twarda
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 79,91 PLN
Nasza cena 61,29 PLN
Oszczędzasz 23%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 79,91 PLN
Nasza cena 61,29 PLN
Oszczędzasz 23%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Nela Mała Reporterka podróżuje po całym globie, nagrywa reportaże ze swoich wypraw, odkrywa egzotyczne kultury i zapierającą dech w piersiach przyrodę. Z czytelnikami i telewidzami dzieli się pięknymi zdjęciami i inspirującymi opowieściami. Udowadnia, że magii wcale nie trzeba szukać w bajkach - wystarczająco wiele kryje sie jej w otaczającym nas cudownym świecie! Opowieści Neli nie tylko poszerzają wiedzę czytelników, ale też uczą wrażliwości i tolerancji.

- Gdy miaalm pięć lat, zaczęłam podróżować po świecie i nagrywać filmy. Moim idolem jest Steve Irwin i pragnę zostać prezenterką podróżniczką. Świat jest cudowny i możesz oczami wyobraźni podróżować ze mną oraz przeżywać wspaniałe przygody! - pisze Nela w swoich książkach.
Szczegóły

Tytuł: Pakiet Nela 3/4/5

Podtytuł: Nela i tajemnice świata,Nela na tropie przygód,Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany

Wydawnictwo: Burda NG Polska

ISBN: 5906074282302

Rok wydania: 2017

Format: 17 x 22 x 7 cm

Oprawa: twarda

Waga: 2 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl