Fashion Victim

Książka

Fashion Victim

 • Wydawnictwo: W.A.B.
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788328048140
 • Ilość stron: 384
 • Format: 13.5x20.2 cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,99 PLN
Nasza cena 25,32 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,99 PLN
Nasza cena 25,32 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Kiedy Sophie Kent wpadnie na jakiś trop, na pewno nie wypuści go z rąk!

Podczas rozmów ze świadkami morderstwa młodego chłopaka dziennikarka śledcza Sophie Kent poznaje Natalię, Rosjankę pracującą dla agencji modelek. Dziewczyna przyjechała do Londynu w pogoni za lepszym życiem, jednak teraz jest przerażona. Okazuje się, że padła ofiarą gwałtu. Zanim Sophie udaje się dowiedzieć czegoś więcej, modelka w wyjątkowo brutalny i wyrafinowany sposób zostaje zamordowana w ekskluzywnym hotelu. Reporterka czuje się winna – nie ochroniła swojego źródła informacji. Chce za wszelką cenę znaleźć mordercę Natalii.

Sophie prowadzi czytelników przez świat mody i blichtru, odsłaniając przed nimi sekrety skrywane pod błyszczącą otoczką pozorów. Fashion Victim to idealna lektura zarówno dla fanów gatunku, jak i mody. W tej książce znajdziemy wszystko, czego wymaga dobry kryminał: wiarygodne postaci, przemyślaną fabułę, niezwykłą atmosferę tajemnicy.
Szczegóły

Tytuł: Fashion Victim

Autor: Corrie Jackson

Wydawnictwo: W.A.B.

ISBN: 9788328048140

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 384

Format: 13.5x20.2 cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Waga: 0.392 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×