Uniwersytet Jana Kazimierza we Lwowie

Książka

Uniwersytet Jana Kazimierza we Lwowie

 • Wydawnictwo: Wysoki Zamek
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788394736576
 • Ilość stron: 1312
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 129,90 PLN
Nasza cena 70,14 PLN
Oszczędzasz 46%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 129,90 PLN
Nasza cena 70,14 PLN
Oszczędzasz 46%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Praca zbiorowa pod redakcją Adama Redzika.

Czy w Polsce międzywojennej istniała instytucja naukowa o większych osiągnięciach od Uniwersytetu Jana Kazimierza we Lwowie? Funkcjonowało wówczas pięć uniwersytetów państwowych (Kraków, Lwów, Poznań, Warszawa i Wilno) i dwa prywatne (Lublin i Warszawa) oraz liczne wyższe szkoły profilowane.


Szczegóły

Tytuł: Uniwersytet Jana Kazimierza we Lwowie

Autor: Redzik Adam

Wydawnictwo: Wysoki Zamek

ISBN: 9788394736576

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 1312

Oprawa: Twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×