Metoda projektu w doradztwie zawodowym Scenariusze warsztatów dla dzieci i młodzieży

Książka

Metoda projektu w doradztwie zawodowym
Scenariusze warsztatów dla dzieci i młodzieży

 • Wydawnictwo: Difin
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788380853263
 • Ilość stron: 207
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 45,00 PLN
Nasza cena 40,24 PLN
Oszczędzasz 10%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 45,00 PLN
Nasza cena 40,24 PLN
Oszczędzasz 10%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książka powstała z myślą o tych wszystkich, którzy chcą pomóc uczniom ?oderwać się od krzeseł? i wyruszyć w świat, by szukać w nim miejsca dla siebie.

Poradnik zawiera przegląd scenariuszy warsztatów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży wraz z przewodnikiem metodycznym i autorskim narzędziem diagnostycznym. Są to rozwiązania metodyczne przygotowane z myślą o pedagogach, nauczycielach i doradcach zawodowych, częścią pracy których jest przygotowanie uczniów do budowania ścieżek edukacyjnych i zawodowych opartych na racjonalnych przesłankach. Mając na uwadze niedoskonałości systemu edukacji oraz zmieniające się wymagania rynku pracy, przygotowano scenariusze warsztatów stanowiące okazję do (samo)poznania, współpracy i zdobywania informacji o zawodach oraz zestaw ćwiczeń niwelujących stresy i silne napięcia okresu adolescencji i towarzyszących mu wyzwań.


Szczegóły

Tytuł: Metoda projektu w doradztwie zawodowym

Podtytuł: Scenariusze warsztatów dla dzieci i młodzieży

Autor: Nawój-Połoczańska Joanna

Wydawnictwo: Difin

ISBN: 9788380853263

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 207

Oprawa: Miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Nawój-Połoczańska Joanna (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×