Królewna Zosia nie chce się uczyć Edukacyjne baśnie dla przedszkolaków

Książka

Królewna Zosia nie chce się uczyć
Edukacyjne baśnie dla przedszkolaków

 • Wydawnictwo: Aksjomat
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788381060141
 • Ilość stron: 24
 • Format: 19.0x22.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 7,90 PLN
Nasza cena 4,78 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 7,90 PLN
Nasza cena 4,78 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Był sobie dwór, był sobie król i była też królewna... A właściwie: były dwie królewny. Jedna lubiła się uczyć, a druga przeciwnie. Jedna była pracowita, a druga odwrotnie. Zobaczcie, co z tego wszystkiego wynikło, i jakie bywają skutki beztroskiego lenistwa, a także poczytajcie o tym, że zima zawsze jest potrzebna i że należy wiedzieć, co się podpisuje. Do przeczytania, do zapamiętania, do polubienia!

Szczegóły

Tytuł: Królewna Zosia nie chce się uczyć

Podtytuł: Edukacyjne baśnie dla przedszkolaków

Wydawnictwo: Aksjomat

ISBN: 9788381060141

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 24

Format: 19.0x22.0cm

Oprawa: Miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×