Proces karny w diagramach

Książka

Proces karny w diagramach

 • Wydawnictwo: Od.Nowa
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788365721761
 • Ilość stron: 236
 • Format: 21.0x29.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,00 PLN
Nasza cena 24,96 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,00 PLN
Nasza cena 24,96 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

?Proces karny w diagramach?. Kolejne wydanie cieszącego się wielka popularnością zbioru diagramów do nauki procesu karnego. W skład zespołu autorskiego wchodzą zarówno uznani nauczyciele akademiccy, jak i praktycy, specjaliści w zakresie procedury karnej. ?Proces karny w diagramach? to zbiór ponad 100 graficznych opracowań najtrudniejszych zagadnień postępowania karnego. Przedstawienie skomplikowanej materii przy pomocy diagramu znacznie ułatwia i przyspiesza proces uczenia się toteż książkę szczególnie poleca się studentom prawa oraz aplikantom. Tom ukazał się staraniem oficyny ?Od.Nowa?, sukcesora Wydawnictwa ?Park?, znanego m.in. z publikowanej przed laty serii ?Prawo w diagramach?. Niniejsza książka czerpie z najlepszych wzorów dawnej serii, dodając wiele nowatorskich rozwiązań.

Publikacja wyjaśni Ci m.in.:

- najważniejsze zasady postępowania karnego,
- czynności procesowe,
- funkcje uczestników postepowania karnego,
- rolę dowodów w procesie karnym,
- wykorzystywane w procesie karnym środki przymusu,
- postępowania szczególne

Szczególnie pomocna dla:

- studentów,
- aplikantów i osób przygotowujących się do egzaminów zawodowych,
- nauczycieli akademickich,
- referendarzy


Szczegóły

Tytuł: Proces karny w diagramach

Wydawnictwo: Od.Nowa

ISBN: 9788365721761

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 236

Format: 21.0x29.0cm

Oprawa: Miękka

Redakcja: Karlik Piotr, Nowicki Krzysztof, Rusinek Michał

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×