Książka
 • Wydawnictwo: Wolters Kluwer
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788381240000
 • Ilość stron: 1076
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 299,00 PLN
Nasza cena 251,16 PLN
Oszczędzasz 16%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 299,00 PLN
Nasza cena 251,16 PLN
Oszczędzasz 16%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Komentarz zawiera wszechstronne omówienie aktualnych problemów praktyki stosowania Kodeksu karnego skarbowego, w szczególności tych zagadnień, które wywołują rozbieżności w orzecznictwie i spory w doktrynie. Autorzy udzielają wielu praktycznych wskazówek, w przypadku kwestii spornych proponują własne rozwiązania ze stosownym uzasadnieniem, ponadto uwzględniają w niezbędnym zakresie elementy metodyki pracy przedstawicieli niektórych organów stosujących prawo karne skarbowe. W publikacji skomentowano m.in. najnowsze zmiany do ustawy dotyczące odpowiedzialności za: - nieprzekazanie w terminie właściwemu organowi podatkowemu sprawozdania finansowego lub sprawozdania z badania, - niezłożenie w terminie podatnikowi lub właściwemu organowi wymaganej informacji podatkowej, - niedopełnienie obowiązku przez osobę działającą w imieniu lub interesie raportującej instytucji finansowej stosowania zasad i procedur należytej staranności oraz procedur sprawozdawczych. W opracowaniu omówiono również zmiany w zakresie orzekania przez sąd przepadku przedmiotów, w tym możliwości orzeczenia przepadku nawet po śmierci sprawcy. Autorami publikacji są specjaliści z zakresu prawa karnego skarbowego, uznane w kraju autorytety z tej dziedziny prawa, łączące pracę naukową z wykonywaniem zawodów prawniczych (sędziowie, radca prawny).

Szczegóły

Tytuł: Kodeks karny skarbowy Komentarz

Autor: Konarska-Wrzosek Violetta, Oczkowski Tomasz, Zgoliński Igor, Skorupka Jerzy

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Seria: KOMENTARZE

ISBN: 9788381240000

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 1076

Oprawa: Twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Konarska-Wrzosek Violetta, Oczkowski Tomasz, Zgoliński Igor, Skorupka Jerzy (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×