Pan Mroczna przepowiednia króla elfów

Książka

Pan Mroczna przepowiednia króla elfów

 • Wydawnictwo: Adamada
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788381180030
 • Ilość stron: 400
 • Format: 12.0x11.8cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 38,90 PLN
Nasza cena 24,27 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 38,90 PLN
Nasza cena 24,27 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książka pod patronatem czytam.pl

Felicity jest główną i jedyną podejrzaną w sprawie morderstwa strażnika króla Oberona. Tymczasem Lee, który miał oczyścić ją z zarzutu zabójstwa, znika bez śladu. Czy za zniknięciem Lee stoją smoki? Kim naprawdę jest Ciaran, nowy nauczyciel historii w szkole Felicity? Czy uda jej się opanować trudną sztukę podróżowania w czasie i czytania w myślach?

II Tom serii "Pan" Sandry Regnier. "Mroczna przepowiednia króla elfów"  to kontynuacja przygód Felicity Morgan - wiecznie zaspanej, niezdarnej dziewczyny, którą poznajemy w I tomie "Pan. Sekretne dziedzictwo króla elfów".

Sandra Regnier urodziła się i wychowała w Nadrenii - Palatynacie, kraju zwiazkowym na zachodzie Niemiec. Po ukończeniu szkoły długi czas marzyła o wyjeździe do Francji. Ostatecznie wyszła za mąż za mężczyznę o francuskim nazwisku i poświęciła się rodzinie. Dziś jest niezależną autorką. W życiu najbardziej ceni to, co piękne. Dotyczy to zarówno sztuk plastycznych, jak i historii, które rodzą się w jej wyobraźni


Szczegóły

Tytuł: Pan Mroczna przepowiednia króla elfów

Autor: Regnier Sandra

Wydawnictwo: Adamada

Seria: PAN

ISBN: 9788381180030

Liczba tomów: 3

Numer tomu: 2

Tytuł oryginału: Die dunkle prophezeiung des. Pan

Język oryginału: niemiecki

Tłumacz: Anna Bień

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 400

Format: 12.0x11.8cm

Oprawa: Miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Pierwszy tom serii PAN Sandry Regnier czytałam z przymrużeniem oka i nie miałam wielkich oczekiwań odnośnie tej serii. Ot - zwykłe lekkie młodzieżówki na weekend. Książka zaskoczyła mnie jednak oryginalną fabułą i bardzo fajnie wykreowaną główną bohaterką. Byłam ciekawa jak fabuła rozwinie się w drugiej części, więc podczas majówki przeczytałam "Mroczną przepowiednię Króla Elfów" 🙂 Z przyjemnością stwierdzam, że drugi tom jest lepszy niż pierwszy! Historia nabiera tempa, mamy w niej więcej zwrotów akcji, ale też więcej tajemnic i magii 🙂 Główna bohaterka - Felicity nie zawodzi, jej postać się rozwija i nadal ją uwielbiam! W części drugiej dziewczyna oskarżona jest o morderstwo na dworze Króla Elfów 😮 Z pomocą Lee musi udowodnić swoją niewinność, co jest dość trudne, ponieważ chłopak znika bez śladu 😮 Na dodatek w szkole City pojawia się nowy nauczyciel historii...echm...zabójczo przystojny i tajemniczy... 😉 Od razu widać, że mężczyzna coś ukrywa, może nawet nie jest tym, za kogo się podaje? 😉 Jak to wszystko się potoczy? Jakie jeszcze tajemnice wyjdą na jaw w tym tomie? 😉 Przekonacie się, gdy po niego sięgniecie 🙂 Seria "PAN" robi się coraz ciekawsza! Czekam na trzeci tom, żeby zobaczyć co też autorka jeszcze nam zaserwuje 😉 2018-05-05 11:39:11

Przy okazji pierwszego tomu wspominałam wam, że nie jest to książka idealna, a pewne błędy same rzucają się w oczy. Później szybciutko dodalam, że absolutnie, głęboko mi wszystko jedno bo książka ma w sobie to "coś". 😉 Trochę się bałam drugiego tomu, wiecie jak to jest- błędy się powielają urok gdzieś znika 🙄
.
Nic bardziej mylnego! Pewne nieścisłości zostają wyeliminowane, a cała magia i urok pozostał!
.
Kontakty Felicity z rodzina czy rozwój znajomości mniejszy nią a pewnym znanym aktorem to prawdziwe perełki. Zresztą takich jest tu naprawdę dużo, a to wszystko dzięki głównej bohaterce która szczerze polubiłam.
.
Mój czytelniczy crush przeżywał trudne chwile ponieważ Lee zaginął, na szczęście natężenie przystojniaków było wystarczająco duże bym jakoś to przeżyła 😉
.
Nie mogę się już doczekać kolejnego tomu! Muszę wiedzieć co będzie dalej
2018-05-16 15:15:54


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×