Zacznij żyć z pasją!

Książka

Zacznij żyć z pasją!

 • Wydawnictwo: Znak
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788324053384
 • Ilość stron: 224
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 25,13 PLN
Oszczędzasz 27%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 25,13 PLN
Oszczędzasz 27%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

40 krótkich historii, które mogą odmienić Twoje życie.

Opowieść pierwsza: o tym, jak zmarnowałem talent i zrezygnowałem z pasji, bo wolałem w tym czasie podpalać z kolegami skręty.

Opowieść druga: jak wykorzystywałem zaufanie brata, sprzedawałem jego rzeczy, żeby mieć pieniądze na kolejną działkę.

Opowieść trzecia: w niej poznacie moją żonę. Udowodnię Wam, że dziewczyna może dać wsparcie, które pomaga zmieniać życie.

Opowieść czwarta: zobaczycie, jak raniłem swoich najbliższych. Dopiero później zrozumiałem, jak ważna jest rodzina, nawet wtedy, kiedy wydaje się nas nie rozumieć. Opowieść piąta, szósta i 34 kolejne to historie, które sam przeżyłem, a które mogą odmienić Twoje życie. Przeczytaj je i nie popełniaj moich błędów. Zacznij żyć z pasją! Arkadiusz "Arkadio" Zbozień - raper, freestylowiec, mówca, autor siedmiu płyt i pomysłodawca ogólnopolskiej akcji społecznej "Rób to co kochasz", absolwent dziennikarstwa oraz etyki i coachingu. Szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci.


Szczegóły

Tytuł: Zacznij żyć z pasją!

Autor: Zbozień "Arkadio" Arkadiusz

Wydawnictwo: Znak

ISBN: 9788324053384

Język oryginału: polski

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 224

Oprawa: Miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Arkadiusz Arkadio Zbozień to polski raper i freestylowiec. Zacznij żyć z pasją! to jego pierwsze dzieło literackie, które wbrew pozorom nie jest przeznaczone jedynie dla fanów wyżej wymienionego gatunku muzycznego. Książka ta to ciekawy i poruszający zbiór historii z życia autora. Poprzez kolejne rozdziały stajemy się świadkami ogromnej przemiany – od człowieka uzależnionego, pogrążonego w nałogu, niszczącego swoje życie do człowieka, który jest wolny i teraz pokazuje innym, że zawsze można odbić się od dna i wznieść się bardzo wysoko. W przemianie pomogła mu głównie wiara w Boga i kilku ludzi, którzy w odpowiednim momencie zostali zesłani, żeby mu pomóc. Złamany jest tutaj kolejny stereotyp – książka o przemianie i życiu pełnym wiary w Boga wcale nie musi być napisana patetycznie i nudno. Jest to lektura idealna dla młodego czytelnika (ale nie tylko), miejscami zawierająca teksty/określenia z „języka młodych” (jednak starszy czytelnik też sobie z tym poradzi). Książkę czyta się szybko i przyjemnie, można odnieść wrażenie, że wypisane historie same nam się opowiadają i gdzieś z boku jesteśmy ich świadkami.
Zdecydowanie polecam - dla każdego szukającego drogi, chcącego poznać historię innych ludzi, zagubionego lub wiedzącego „jak żyć”. Jest to jedna z książek, która niejako zmusza nas do myślenia i zostawia pytania, na które sami sobie musimy odpowiedzieć.
2018-02-22 09:14:43


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×