Masło śpi książeczka z okienkami

Książka

Masło śpi
książeczka z okienkami

 • Wydawnictwo: Dwie Siostry
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788365341334
 • Ilość stron: 28
 • Format: 18.0x19.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2018-11-19)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 32,00 PLN
Nasza cena 20,04 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 32,00 PLN
Nasza cena 20,04 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Czy wiecie, że rzeczy też śpią, a nawet mają sny? Kartonowa książka-kołysanka z otwieranymi klapkami. Masło śpi już w maselniczce, sól zasnęła już w solniczce. Wszystko już śpi: parasole, ławki w parku, skarpetki, okruszki, kredki? A wy? W tej wdzięcznie zilustrowanej, rytmicznej wyliczance spotkacie przedmioty, które otaczają nas na co dzień, pogrążone we śnie. Dzięki otwieranym klapkom umieszczonym na każdej stronie odkryjecie ich nocne tajemnice. A potem? Może sami pójdziecie w ich ślady? Słodkich snów!

Szczegóły

Tytuł: Masło śpi

Podtytuł: książeczka z okienkami

Autor: Królak Agata

Wydawnictwo: Dwie Siostry

ISBN: 9788365341334

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 28

Format: 18.0x19.0cm

Oprawa: Twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Kto zna twórczość Agaty Królak, nie może ominąć tej pozycji i nie zajrzeć do tego ilustracyjnego raju. W małej książeczce mamy wszystko, co dzieci lubią najbardziej – proste, kolorowe i zabawne ilustracje, okienka, które należy otworzyć, żeby zobaczyć, co np. schowało się w szafie, pod podłogą, pod zlewem, w książce, za oknem, w piórniku… i tekst o sennej tematyce napisany w wierszowany sposób. Mnie urzekła ta opowiastka na dobranoc, którą można czytać z dzieckiem na dobranoc i pokazać mu, że tyyyle rzeczy w domu poszło już spać, więc najwyższa pora, żeby maluch też już zasnął. Osobiście, gdybym była dzieckiem, nie mogłabym doczekać się każdej nocy, żeby posłuchać takiej dobranocki, pootwierać okienka i zobaczyć, co się w nich kryje (a kryją się różne cuda) ;) Obowiązkowa pozycja dla każdego rodzica i malucha, którzy są na etapie rozpracowywania problemu z zasypianiem. I dla każdego, kto chciałby nacieszyć oko. 2018-03-05 00:53:30


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×