Wilcze kobiety

Książka

Wilcze kobiety

 • Wydawnictwo: Replika
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788376746692
 • Ilość stron: 352
 • Format: 14.5x20.5cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 22,13 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 22,13 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Wilki zniknęły tak nagle, jakby rozwiały się w powietrzu, i gdyby nie ślady łap, wyraźnie widoczne na gładkiej powierzchni śniegu, gotowa by uznać ich widok za halucynację. Komisarz Daniel Laszczak i komisarz Roman Then pracują nad zdekonspirowaniem przestępczej grupy działającej w Bielsku-Białej. Jej szef czeka już w areszcie na rozprawę, jednak dowody, które policjanci zebrali przeciwko niemu, mogą się okazać niewystarczające. Tym bardziej teraz, kiedy jeden z ich głównych świadków został brutalnie zamordowany, a drugi - Una, była kochanka gangstera - zniknął. Co więcej, wszystkie ślady wskazują, że to właśnie Una zamieszana jest w morderstwo - miała motyw oraz okazję do zemsty, kto by z niej nie skorzystał? W dodatku w Wiśle policjanci trafiają na ciało kolejnej ofiary, która przed śmiercią była bestialsko torturowana. Czy zimna, ukrywająca emocje Una naprawdę jest aż tak bezwzględna, aby jeden po drugim pozbywać się tych, którzy jej zagrażają?

Kolejny tom kryminalnego cyklu "W Trójkącie Beskidzkim"! Hanna Greń po raz kolejny serwuje czytelnikom ogromną dawkę adrenaliny. Od tej powieści nie sposób się oderwać, zwłaszcza że pełna jest zaskakujących zwrotów akcji. Serdecznie polecam!

Edyta Świętek, pisarka

Górskie miasteczko, surowa zima, krwawe gangsterskie porachunki, dziewczyna w opałach i wilki. Czujecie ten dreszcz? Czy to nie dość, by rozbudzić Waszą ciekawość? Anna Klejzerowicz, pisarka


Szczegóły

Tytuł: Wilcze kobiety

Autor: Greń Hanna

Wydawnictwo: Replika

ISBN: 9788376746692

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 352

Format: 14.5x20.5cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Redakcja: Pawłowska Joanna

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zobacz także:

Produkt Cena W koszyku
Replika Otulone ciemnością
Otulone ciemnością
Otulone ciemnością
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
23,06 PLN
Dodaj
OK
Replika Uśpione królowe
Uśpione królowe
Uśpione królowe
Oprawa: Blister
22,13 PLN
Dodaj
OK
Replika Światełko w tunelu Polowanie na Pliszkę
Światełko w tunelu Polowanie na Pliszkę
Światełko w tunelu Polowanie na Pliszkę
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
23,87 PLN
Dodaj
OK
Replika Jak kamień w wodę Polowanie na Pliszkę
Jak kamień w wodę Polowanie na Pliszkę
Jak kamień w wodę Polowanie na Pliszkę
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
22,82 PLN
Dodaj
OK

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×