Czas krwawego księżyca Zabójstwa Indian Osagów i narodziny FBI

Książka

Czas krwawego księżyca
Zabójstwa Indian Osagów i narodziny FBI

 • Wydawnictwo: W.A.B.
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788328050334
 • Ilość stron: 352
 • Format: 14.2x20.2cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2018-11-19)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,99 PLN
Nasza cena 21,56 PLN
Oszczędzasz 46%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,99 PLN
Nasza cena 21,56 PLN
Oszczędzasz 46%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Najgłośniejsza książka non-fiction ostatnich sezonów! Dziennikarz magazynu "The New Yorker" i autor bestsellera "Zaginione miasto Z" na tropie jednej z najbardziej wstrząsających zbrodni w amerykańskiej historii.

Oklahoma w latach 20.: w dziwnych okolicznościach zaczynają ginąć kolejni Indianie ze szczepu Osagów, zwani są najbogatszymi Indianami Ameryki, albowiem na terenach ich rezerwatu znajdują się niezwykle bogate złoża ropy naftowej... Zagadkę serii morderstw próbuje rozwikłać nowo utworzone FBI, trafiając na ślad kolejnych ponurych tajemnic. Doskonale udokumentowana, fascynująca i przerażająca historia chciwości, rasizmu i zbrodni.


Szczegóły

Tytuł: Czas krwawego księżyca

Podtytuł: Zabójstwa Indian Osagów i narodziny FBI

Autor: Grann David

Wydawnictwo: W.A.B.

Seria: Terra Incognita

ISBN: 9788328050334

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 352

Format: 14.2x20.2cm

Oprawa: Miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×