O Wilku, który nie lubił czytać

Promocja

O Wilku, który nie lubił czytać

 • Wydawnictwo: Adamada
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788374208307
 • Ilość stron: 32
 • Format: 21.0x21.0cm
 • Oprawa: Zintegrowana
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Promocja:

Dodatkowe rabaty: wydawnictwo Adamada (Promocja do wyczerpania zapasów. )

Cena 24,90 PLN
Nasza cena 14,81 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 24,90 PLN
Nasza cena 14,81 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książka pod patronatem czytam.pl! 

Wilk zaczął pożerać książki i to dosłownie. W przepastnej paszczy znikają niskokaloryczne romanse, pożywne powieści, a nawet ciężkostrawne i trudne do przełknięcia słowniki. Bibliotekarze barykadują przed nim drzwi, antykwariusze naprędce kopią wilcze doły, a księgarze? A księgarze żyją nadzieją, że o nich akurat zapomni. Czy książki znikną zupełnie z Baśniowego Lasu?


Szczegóły

Tytuł: O Wilku, który nie lubił czytać

Autor: Lallemand Orianne

Wydawnictwo: Adamada

Seria: PRZYGODY WILKA

ISBN: 9788374208307

Tytuł oryginału: Le loup qui n'aimait pas lire

Język oryginału: francuski

Tłumacz: Janczy Iwona

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 32

Format: 21.0x21.0cm

Oprawa: Zintegrowana

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Miłość do książek przychodzi z wiekiem. Zdarza się, że niektórzy miłość do książek dziedziczą w genach. Wilk był jednym z takich osobników. Jednak uwielbienie do książek w Wilczym wydaniu objawiało się dosłownym pożeraniem książek. Wilk pożerał książki tak jak inni uwielbiają pożerać np. pizze, ale Wilk nie lubił czytać…

Mieszkańcy Dalekiego Lasu w ogóle nie potrafili zrozumieć tak dziwnego zamiłowania do jedzenia książkowego papieru, kiedy w czytaniu książek (zwanym czasami pożeraniem książek, jeśli Czytelnik oddaje się tej czynności bardzo często i nie wystawia praktycznie nosa zza książki – jednak wciąż jej fizycznie nie zjada!) najmilsze jest przeżywanie wszystkich czytanych właśnie przygód. Wilka książki nudziły … do czasu. Pewnego dnia Wilk usadowia się z książką na fotelu i… znajduje się w Głównej Bibliotece w Krainie Książek. Poznaje tam zmartwioną bibliotekarkę - wiewiórkę, która podnosi lament z powodu zaginięcia 10 książek. Wilk oczywiście jest zawsze pomocny i tym sposobem wyrusza na poszukiwanie książkowych zgub z torbą na ramieniu.

Skąd w tej całej opowieści znalazł się Kruk i Lis? Dokąd Biały Królik pędził gdzieś z zegarkiem? Dlaczego Wilk musiał uciekać przed tygrysem Shere Khanem? Do jakiej krainy zabrał Wilka Piotruś Pan? Z kim Wilk musiał rozpalać ognisko w środku ogromnego wieloryba? Na te i wiele innych pytań opowie Wam sam Wilk, który koniec końców wciąż pożerał książki – tylko że na koniec już zupełnie inaczej ;) Wspaniały pomysł na pokazanie dzieciom, że książka pomaga przeżyć niejedną przygodę, nawet jeśli musimy spędzić deszczowe popołudnie w domu ale cały dzień w podróży ;)
2018-04-26 07:24:33


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×