Teczki z gumką Vaupe box z mech. ringowym (325/08)

Art. szkolne

Teczki z gumką Vaupe box z mech. ringowym (325/08)

Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 13,85 PLN
Nasza cena 11,44 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 13,85 PLN
Nasza cena 11,44 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Funkcjonalne połączenie tradycyjnej teczki, z mechanizmem 2 –ringowym typu “D”, który ułatwia przeglądanie dokumentów; wykonana z twardej tektury o grubości 2 mm; jednostronnie barwiona pokryta folia polipropylenową; do formatu A4; szerokość grzbietu 30 mm; wyklejka papierowa; szeroka gumka w kolorze czarnym; w teczce mieści się foliowa “koszulka” formatu A4

Kolor mix, wysyłany losowo


Szczegóły

Nazwa: Teczki z gumką Vaupe box z mech. ringowym (325/08)

Producent: VAUPE TEN

Kod paskowy: 5904287325083

Waga: 0.391 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×