Znajdź w życiu sens

Książka

Znajdź w życiu sens

 • Wydawnictwo: Muza
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788328708440
 • Ilość stron: 352
 • Format: 14.5x20.5cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 23,23 PLN
Oszczędzasz 41%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 23,23 PLN
Oszczędzasz 41%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Żyjemy w czasach i społeczeństwie, którymi rządzi absolutny imperatyw szczęścia. Jeśli nie jesteśmy szczęśliwi, jesteśmy przegrani - mówią media. Szczęście obiecują nam reklamy: jedzenia, napojów, ubrań, wszelkich przedmiotów i usług. Nasze życie jest łatwe: jednym kliknięciem w aplikacji możemy zamówić pizzę, zarezerwować lot, zrobić zakupy. Mamy obsesję na punkcie komfortowego, dobrego życia. I mamy do niego dostęp niewyobrażalny jeszcze pięćdziesiąt lat temu. Więc dlaczego jesteśmy tak bardzo nieszczęśliwi? Może po prostu szukamy nie tam, gdzie trzeba?

"Znajdź w życiu sens" to zaproszenie do poszukiwania - zamiast szczęścia - tego, co daje poczucie, że warto żyć. Do zbudowania dla siebie życia znaczącego, wartościowego i celowego. Które niekoniecznie jest nieustannie szczęśliwe: pozostaje w nim miejsce na smutek, wątpliwości i zmęczenie. A jednak badania wykazały, że działania, w których dostrzegamy sens, zapewniają głębsze poczucie samozadowolenia w przyszłości. Dobrostan psychiczny rozumianyjako brak zmartwień i dylematów jest nie tylko na dłuższą metę niemożliwy do osiągnięcia, ale jako główny cel egzystencji - egoistyczny i, jak potwierdzają badania psychologów, niedający życiowej satysfakcji. Książka Emily Esfahani Smith to porywająca, inspirująca i, w obliczu wszechogarniającego teroru szczęścia, ogromnie relaksująca lektura.
Szczegóły

Tytuł: Znajdź w życiu sens

Autor: Smith Emily Esfahani

Wydawnictwo: Muza

ISBN: 9788328708440

Tytuł oryginału: The Power of Meaning

Tłumacz: Czajkowska Anna

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 352

Format: 14.5x20.5cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Inne pozycje tego autora: Smith Emily Esfahani (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×