Hobbit Wersja ilustrowana

Książka

Hobbit Wersja ilustrowana

 • Wydawnictwo: Zysk i S-ka
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788381162647
 • Ilość stron: 304
 • Format: 15.5x23.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1 - 2 dni + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 33,57 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 33,57 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Pełne magii i przygód wspaniałe preludium do Władcy Pierścieni Bilbo Baggins to hobbit, który lubi wygodne, pozbawione niespodzianek życie, rzadko podróżując dalej niż do swojej piwnicy. Jego błogi spokój zostaje jednak zakłócony, gdy pewnego na jego progu pojawia się czarodziej Gandalf z gromadą krasnoludów, by porwać go na prawdziwą przygodę. Wszyscy wyruszają po wielkie skarby strzeżone przez Smauga Wspaniałego, wielkiego i bardzo niebezpiecznego smoka. Bilbo niechętnie dołącza do ich misji, nie zdając sobie sprawy, że w drodze do Samotnej Góry spotka zarówno magiczny pierścień, jak i przerażające stworzenie zwane Gollumem. WYDANIE ILUSTROWANE Z GENIALNYMI ILUSTRACJAMI ALANA LEE, KTÓRE ZAINSPIROWAŁY TWÓRCÓW KINOWEGO PRZEBOJU "Oszałamiająca opowieść o wielkiej przygodzie, wypełniona napięciem i zaprawiona subtelnym humorem, któremu nie sposób się oprzeć. . .?. ?New York Times Book Review?

Szczegóły

Tytuł: Hobbit Wersja ilustrowana

Autor: Tolkien J.R.R.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

ISBN: 9788381162647

Tytuł oryginału: Hobbit

Tłumacz: Braiter Paulina

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 304

Format: 15.5x23.0cm

Oprawa: Twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

„Hobbita” J.R.R. Tolkiena chyba nikomu nie trzeba przedstawiać 😉 Nawet ci, którzy go nie czytali wiedzą doskonale o czym jest ta historia, bo to klasyka literatury fantastycznej. Ja należę do wiernych fanów Tolkiena i kocham stworzony przez niego świat, język i bohaterów. Pierwszy raz przeczytałam „Hobbita” w szkole podstawowej, potem kolejny raz w gimnazjum, liceum, na studiach i po studiach 😉 Nie jestem w stanie zliczyć ile razy czytałam tę książkę i wiem, że na pewno jeszcze nie raz do niej wrócę 😊 Przygody gromady trzynastu krasnoludów, wyruszającej odzyskać swoje dziedzictwo i skarb zagrabiony przez smoka Smauga, w towarzystwie hobbita Bilbo Bagginsa i czarodzieja Gandalfa chyba nigdy nie wyjdą z mody i będą uwielbiane przez moje dzieci, wnuki, prawnuki… 😊 Ta książka ma w sobie magię i dziecięcą radość, czytając ją odrywamy się od rzeczywistości i nie chcemy do niej wracać 😉 Kocham „Hobbita”, podobnie jak „Władcę Pierścieni” całym sercem i już od kilku lat zbieram różne wydania tych książek. "Władcę Pierścieni" czytałam po raz pierwszy w tłumaczeniu Jerzego Łozińskiego (tak, tak, z kultowym Bilbem Bagoszem z Bagoszna ;)) i mam do niego wielki sentyment, chociaż klasyczne tłumaczenie Marii Skibniewskiej też lubię 😊 Jednak najbardziej podoba mi się styl Pauliny Braiter, która przetłumaczyła powyższe wydanie "Hobbita". W swojej biblioteczce mam różne wydania dzieł Tolkiena, zarówno po polsku, jak i po angielsku i strasznie się cieszę, że do mojej kolekcji trafiły ostatnio najnowsze, ilustrowane wydania całej serii od Wydawnictwa Zysk i S-ka. Ilustrowany „Hobbit” jest zachwycający! Grafika na okładce wygląda obłędnie, a ilustracje w środku są równie piękne. Są mapki, duże kolorowe obrazki i mniejsze czarno-białe, do tego obwoluta, czyli wszystko co cieszy serce bibilofila ;) Po prostu mistrzostwo! Wielkie brawa dla Wydawnictwa – świetna robota! Razem te książki stanowią piękną ozdobę biblioteczki 😊 Nie pozostaje więc chyba nic innego jak tylko znów udać się do Śródziemia...bo chociaż przez przygody można się czasem spóźnić na obiad, to przecież wszyscy je kochamy, prawda? ;) 2018-02-19 22:09:03


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×