W twojej książce jest potwór

Książka

W twojej książce jest potwór

 • Wydawnictwo: Zysk i S-ka
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788381162609
 • Ilość stron: 32
 • Format: 25.0x25.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Jutro (środa 2018-10-17)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 24,90 PLN
Nasza cena 16,71 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 24,90 PLN
Nasza cena 16,71 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książka pod patronatem czytam.pl!

O nie! W twojej książce jest potwór!

Autor ulubionego przez dzieci "Gwiazdkozaura" tym razem stworzył książeczkę do wspólnego czytania przed snem. Angażująca historia z każdą stroną udowadnia, że na papierze potrafi się kryć niezwykły, magiczny świat. Maluchy pokochają tę interaktywną zabawę, w której będą mogły zdmuchnąć i połaskotać potwora, a rodzice z przyjemnością położą duże i małe potwory spać. Potrząśnij książką i przewróć stronę!Szczegóły

Tytuł: W twojej książce jest potwór

Autor: Fletcher Tom

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

ISBN: 9788381162609

Tytuł oryginału: There's a Monster in Your Book

Tłumacz: Tomczyk Anna, Tomczyk Anna

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 32

Format: 25.0x25.0cm

Oprawa: Twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Dzisiaj prezentujemy bardzo nietypową książkę dla dzieci! Już sam tytuł wywołuje uśmiech na twarzy – „W twojej książce jest potwór” brzmi zabawnie, ale i troszkę strasznie. Autor – Tom Fletcher to brytyjski muzyk, członek zespołu pop rockowego McFly i supergrupy McBusted jak również autor książek dla dzieci. Jako doświadczony tata dwójki maluchów z pewnością zna potrzeby najmłodszych czytelników, gdyż książka już po pierwszym przeczytaniu stała się u nas hitem i nie ma dnia by Staś nie przyniósł potworka do czytania.
Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Zysk i S-ka. Wydana jest w twardej oprawie i nie zawiera wiele tekstu, gdyż główną rolę odgrywają w niej ilustracje, wyobraźnia, emocje i zaangażowanie dziecka. Greg Abbott – ilustrator i projektant z Anglii stworzył postać bardzo uroczego potwora, z którym mały czytelnik ma się zmierzyć osobiście!
Jeżeli znacie twórczość Herve Tulleta i jesteście fanami jego książek to z pewnością spodoba się Wam także ta lektura, gdyż jest bardzo zabawna i uaktywniająca czytelnika. Jak wskazuje sam tytuł – w książce mamy potwora! Nie wygląda groźnie i choć ma różki na głowie to jego buźka jest bardzo sympatyczna, więc bez obaw – maluchy nie będą się bały. Ten mały, niebieski stworek jest jednak troszkę nieznośny bo zaczyna konsumować karty książki, więc trzeba się go pozbyć. Aby to zrobić dziecko ma do wykonania kilka czynności, np. potrząsanie książką, łaskotanie potwora w stopy, dmuchanie w niego, przechylanie książki raz w jedną, raz w drugą stronę, huśtanie, czy kręcenie w kółko, a nawet wydawanie głośnego okrzyku. Po wielu próbach w końcu udaje się urwisa pozbyć, ale … przeniósł się do Waszego pokoju! Lepiej nie czekać aż zacznie tam rozrabiać, więc wołamy go szybko aby wrócił na karty książki i grzecznie zasnął 🙂 Jak skończy się całe zamieszanie? Czy potwór będzie chciał powrócić? Spróbujcie zaprzyjaźnić się z tym bohaterem, a przekonacie się sami jak skończyła się ta przygoda.
Urocza, prześmieszna i rozbudzająca wyobraźnię książka, którą z pewnością pokochają wszystkie dzieci. Spodoba się już dwu- trzylatkom i zadowoli nawet te pociechy, które na co dzień stronią od książek, lub nie potrafią na długo skupić się na lekturze. Może być także pomocna w oswajaniu najmłodszych z ich wybujałą wyobraźnią i strachem przed potworami, który często pojawia się na tym etapie rozwoju. Duża, przejrzysta czcionka zachęci starsze dzieci do samodzielnej lektury. Polecamy i życzymy „przerażającej” lektury 😉
2018-02-26 11:55:32


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×