28 dni Bikini Body

Książka

28 dni Bikini Body

 • Wydawnictwo: Znak literanova
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788324047628
 • Ilość stron: 400
 • Oprawa: Zintegrowana
Wysyłka:
2 - 4 dni robocze*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 59,90 PLN
Nasza cena 45,10 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 59,90 PLN
Nasza cena 45,10 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

8,5 miliona obserwujących na Instagramie. 16 milionów fanów na Facebooku.

Kayla Itsines – najbardziej znana trenerka personalna na świecie – swoim rewelacyjnym przewodnikiem Bikini Body Guide (BBG) inspiruje miliony kobiet do zmiany stylu życia. Dzięki autorskiej metodzie treningowej Kayla pomaga kobietom budować wytrzymałość i pewność siebie oraz wyrobić zdrowe nawyki. Jako zaangażowana promotorka zdrowego odżywiania Kayla stworzyła wyjątkowy przewodnik, który zawiera ponad 200 przepisów na śniadania, lunche, kolacje oraz przekąski.

Znajdziesz tu:

• oparte na grupach pokarmowych zindywidualizowane plany odżywania

• przepisy, dzięki którym zaczniesz kontrolować wielkość porcji i przestaniesz wreszcie liczyć kalorie

• 28-dniowy elastyczny plan treningowy

• ogromną dawkę inspiracji, motywacji i… uśmiechu!

BIKINI BODY to nie spalanie kilogramów, niska waga czy mały rozmiar. To stan umysłu, w którym czujesz się pewna siebie, zdrowa i silna.


Szczegóły

Tytuł: 28 dni Bikini Body

Autor: Kayla Itsines

Wydawnictwo: Znak literanova

ISBN: 9788324047628

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 400

Oprawa: Zintegrowana

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Świetnie napisany przewodnik, który prostym i zrozumiałym językiem wprowadzi nas w tajniki zdrowego stylu życia. Piękne wydanie, przepisy na widok których człowiek robi się głodny, a także schematy i objaśnienia treningu, który możemy wykonywać codziennie w domu. Wszystko to w połączeniu z pięknymi ilustracjami sprawia, że warto dodać tę pozycję książkową do swojej biblioteczki. Polecam wszystkim freakom zdrowego i aktywnego stylu życia! 2018-03-15 23:46:19

Inne pozycje tego autora: Kayla Itsines (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×