Świat 1:55 000 000 mapa pol. i fiz. ścienna PIĘTKA

Świat 1:55 000 000 mapa pol. i fiz. ścienna PIĘTKA

  • Producent: Piętka
  • Rok produkcji: 2018
  • ISBN: 9788373451964
  • Ilość stron: 2
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 8,00 PLN
Nasza cena 5,36 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 8,00 PLN
Nasza cena 5,36 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Dzięki ściennej mapie świata nie tylko poznasz położenie państw czy ukształtowanie krajobrazu, ale także poszerzysz swoją wiedzę na temat poszczególnych państw czy po prostu rozbudzisz swoją ciekawość świata. Tego typu mapa świata to nie tylko element edukacyjny, ale także pomocne narzędzie w pracy lub dekoracja domu czy mieszkania. Mapa dwustronnie laminowana, oprawiona w wałki PCV.


Szczegóły

Tytuł: Świat 1:55 000 000 mapa pol. i fiz. ścienna PIĘTKA

Autor: praca zbiorowa

Producent: Piętka

ISBN: 9788373451964

Rok produkcji: 2018

Ilość stron: 2

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×