Zakręcone kolory. Pokoloruj kwiaty

Książka

Zakręcone kolory. Pokoloruj kwiaty

  • Wydawnictwo: Piętka
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788373458888
  • Ilość stron: 16
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 3,90 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 3,90 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Kolorowanki mogą sprawić, że maluch zacznie sam rysować lub zainteresuje się malowaniem farbami. Kto wie, czy pozornie zwykła zabawa nie zaszczepi ducha prawdziwego artysty? Jeśli widzisz, że Twoje dziecko uwielbia przyrodę, w takim razie ta kolorowanka pt. Pokoloruj kwiaty będzie strzałem w dziesiątkę!


Szczegóły

Tytuł: Zakręcone kolory. Pokoloruj kwiaty

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Piętka

ISBN: 9788373458888

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 16

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×