Barbie Możesz być projektantką mody

Książka

Barbie Możesz być projektantką mody

 • Wydawnictwo: Egmont
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788328133297
 • Ilość stron: 32
 • Format: 18.0x18.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 15,99 PLN
Nasza cena 11,08 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 15,99 PLN
Nasza cena 11,08 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

?Barbie. Możesz być projektantką? to już czwarta opowieść o Barbie, która szuka nowych wyzwań w swoim życiu. A jak zostać projektantką mody? To prostsze, niż myślisz! Barbie i jej przyjaciółka Nikki wybierają się na pokaz mody i zostają zaproszone na kurs projektowania i szycia ubrań. Dołącz do nich i razem z nimi ćwicz się w kreatywności i cierpliwości, które są niezbędne, by stworzyć oszałamiającą kreację. I pamiętaj, możesz być, kim chcesz!

Szczegóły

Tytuł: Barbie Możesz być projektantką mody

Autor: Matheson Becky

Wydawnictwo: Egmont

ISBN: 9788328133297

Tłumacz: Zagórska Paulina

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 32

Format: 18.0x18.0cm

Oprawa: Twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Matheson Becky (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×