Grammaire progressive niveau interme.A2 B1 4ed klucz

Książka

Grammaire progressive niveau interme.A2 B1 4ed klucz

 • Wydawnictwo: Cle International
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9782090381047
 • Ilość stron: 80
 • Format: 19.0x26.0cm
 • Oprawa: Kartonowa Foliowana
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 45,00 PLN
Nasza cena 38,76 PLN
Oszczędzasz 13%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 45,00 PLN
Nasza cena 38,76 PLN
Oszczędzasz 13%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Co decyduje o sukcesie tego podręcznika gramatycznego: jasna organizacja: lekcja gramatyki na lewej stronie; ćwiczenia szkoleniowe na właściwej stronie; 52 rozdziały przedstawiające punkty ogólnie ujęte na poziomach A2 i B1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego; stopniowe uczenie się: wynika z naturalnego rozwoju francuskich metod; elastyczne wykorzystanie: do zajęć lub samodzielnego uczenia się; przygotowanie dostosowane do certyfikacji: skuteczny trening, aby lepiej zdać egzaminy.

Publikacja jest kluczem do podręcznika.


Szczegóły

Tytuł: Grammaire progressive niveau interme.A2 B1 4ed klucz

Autor: Thievenaz Odile

Wydawnictwo: Cle International

ISBN: 9782090381047

Język oryginału: francuski

Języki: francuski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 80

Format: 19.0x26.0cm

Oprawa: Kartonowa Foliowana

Waga: 0.18 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×