Rzecz o sowach

Książka

Rzecz o sowach

 • Wydawnictwo: Muza
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788328708693
 • Ilość stron: 256
 • Format: 13.6x20.5cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 21,47 PLN
Oszczędzasz 41%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 21,47 PLN
Oszczędzasz 41%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

"Wychodzisz z lasu w niknącym świetle wieczoru. Zaskakuje cię nagły ruch, gdy obok ciebie bezszelestnie przelatuje duży ptak. Serce wali ci w piersi, nie ze strachu, lecz z emocji, że widzisz dziką sowę. Tak zaczyna się fascynacja tymi ptakami".

(fragment książki)

Sowy od dawien dawna rozbudzają ludzką wyobraźnię. Uważne spojrzenie wielkich oczu przyglądających się wszystkiemu zawzięcie sprawia, że fantazjujemy na temat legendarnej mądrości tych ptaków, a ich złowrogie pohukiwanie, bezszelestny lot i drapieżność przyczyniają się do postrzegania ich jako symbolu tajemnych mocy.

"Rzecz o sowach" to:

- Zapis fascynujących wypraw, podczas których autorka tropi i poznaje 11 gatunków sów.

- Dostarczające wielu wrażeń wprowadzenie do świata tajemniczych ptaków.

- Emocjonująca przygoda, jaką jest odkrywanie świata natury.

Leigh Calvez jest zapalonym badaczem przyrody, przewodnikiem wycieczek mających na celu jej obserwację i popularyzatorem wiedzy o Naturze.


Szczegóły

Tytuł: Rzecz o sowach

Autor: Calvez Leigh

Wydawnictwo: Muza

ISBN: 9788328708693

Tytuł oryginału: The Hidden Lives of Owls

Tłumacz: Radziszewski Michał

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 256

Format: 13.6x20.5cm

Oprawa: Twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Inne pozycje tego autora: Calvez Leigh (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×