Bezpieczne dziecko W przedszkolu

Książka

Bezpieczne dziecko W przedszkolu

 • Wydawnictwo: Morex GM
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788380362321
 • Ilość stron: 12
 • Format: 13.0x13.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 8,99 PLN
Nasza cena 5,61 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 8,99 PLN
Nasza cena 5,61 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książeczki z serii ?Bezpieczne dziecko? są adresowane do przedszkolaków i poruszają szeroko pojętą tematykę bezpieczeństwa w najbliższym otoczeniu dziecka. Cztery harmonijkowe książeczki z trwałego kartonu są opatrzone hasłowymi informacjami i sugestywnymi ilustracjami, które w skondensowanej formie przybliżają najmłodszym zasady bezpieczeństwa. Zastosowany sposób przedstawienia treści za pomocą symboli ułatwia percepcję dziecka.

Szczegóły

Tytuł: Bezpieczne dziecko W przedszkolu

Autor: Chalecki Andrzej Łykowska Marta

Wydawnictwo: Morex GM

ISBN: 9788380362321

Język oryginału: polski

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 12

Format: 13.0x13.0cm

Oprawa: Twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×