Tajemnica światła Brat Elia od Apostołów Bożych

Książka

Tajemnica światła
Brat Elia od Apostołów Bożych

 • Wydawnictwo: Esprit
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788365847676
 • Ilość stron: 368
 • Format: 14.5x20.5cm
 • Oprawa: Kartonowa
Wysyłka:
Jutro (wtorek 2018-12-11)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 16,51 PLN
Oszczędzasz 44%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 16,51 PLN
Oszczędzasz 44%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Brat Elia najsłynniejszy współczesny stygmatyk Jest włoskim zakonnikiem, na co dzień mieszka w Calvi, ale spotkania z nim odbywają się na całym świecie również w Polsce. W jego obecności często roztacza się intensywny zapach róż. To jednak tylko jeden z ogromnych darów, które otrzymał od Boga mistycznych wizji, stygmatów, przeżywania pasji razem z Jezusem, bilokacji, uzdrawiania. Chrystus pozwolił mu nawet sfotografować swoją twarz. Przeczytaj relację z życia brata Elii m.in. kronikę współcierpienia z Jezusem podczas męki, poruszające historie spotkań z wiernymi i rozmowę ze słynnym egzorcystą, o. Gabriele'em Amorthem, a także liczne świadectwa uzdrowień i cudów. Książka zawiera fotografie. Kontynuacja bestsellera Anioł ze stygmatami zatrzymał się w moim domu. Niniejsza książka jest drugą z trzech poświęconych bratu Elii. Ukazał się już Anioł ze stygmatami zatrzymał się w moim domu, w przygotowaniu jest Boża Opatrzność i najemnik Boga.

Szczegóły

Tytuł: Tajemnica światła

Podtytuł: Brat Elia od Apostołów Bożych

Autor: Turolli Fiorella

Wydawnictwo: Esprit

ISBN: 9788365847676

Tytuł oryginału: Fra? Elia degli Apostoli di Dio. Il mistero della Luce

Tłumacz: Wańska Monika

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 368

Format: 14.5x20.5cm

Oprawa: Kartonowa

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×