Przewodnik weekendowy po Polsce

,

Książka

Przewodnik weekendowy po Polsce

,

 • Wydawnictwo: Dragon
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788378876892
 • Ilość stron: 240
 • Format: 16.5x24.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,96 PLN
Nasza cena 22,54 PLN
Oszczędzasz 43%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,96 PLN
Nasza cena 22,54 PLN
Oszczędzasz 43%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

W niniejszym przewodniku weekendowym zaprezentowano ponad 50 najpiekniejszych tras, dzięki którym można poznać bogactwo polskiej kultury i natury. Każdy może znaleźć tu coś dla siebie. Osoby ceniące ciszę, spokój, czyste powietrze i wodę, zapraszamy do zielonych zakątków Polski, gdzie można zatrzymać się na dłużej, przemierzając leśne ścieżki pieszo lub na rowerze. Osoby, które najlepiej odpoczywają w zabytkowej miejskiej scenerii, poznając miejscową historię i kulturę, znajdą w przewodniku opisy i adresy interesujących obiektów architektonicznych, muzeów, pałaców, kościołów lub skansenów.

Szczegóły

Tytuł: Przewodnik weekendowy po Polsce

Autor: Kobojek Elżbieta, Kobojek Sławomir

Wydawnictwo: Dragon

ISBN: 9788378876892

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 240

Format: 16.5x24.0cm

Oprawa: Twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Kobojek Elżbieta, Kobojek Sławomir (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×