Weteran

Książka
Wysyłka: 1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena detaliczna 38,90 PLN
Nasza cena: 30,15 PLN
Oszczędzasz 22%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Paypo
Oferujemy szeroki asortyment - ponad 120 tys. produktów
Dysponujemy solidną wiedzą - działamy już 11 lat
Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów

Opis: Weteran - Regnery Katy

Savannah Carmichael, zdradzona i porzucona przez mężczyznę, któremu zaufała, traci wymarzoną karierę dziennikarki w Nowym Jorku i musi wrócić do Danvers, swojego rodzinnego miasteczka w Wirginii. Gdy otrzymuje propozycję powrotu do branży i napisania reportażu o interesującym człowieku, nie waha się ani chwili - w jej mieście mieszka idealny kandydat: Asher Lee, okaleczony weteran wojenny, który wrócił do Danvers osiem lat temu i od tego czasu nie opuścił swojego domu. Mieszkańcy szanowali prywatność miejskiego samotnika, który stracił rękę i pół twarzy podczas wojny w Afganistanie. Jednak wszystko zmieni się w dniu, w którym do jego drzwi zapuka Savannah Carmichael - ubrana w kolorową sukienkę pożyczoną od siostry z talerzem słodkich, domowych pierniczków. Wbrew samemu sobie, Asher zgadza się udzielić wywiadu pięknej dziennikarce - i szybko odkrywa, że zaczyna czuć do niej coś więcej. Dwójkę niezwykłych bohaterów tej współczesnej wersji klasycznej baśni o Pięknej i Bestii połączy niezwykłe uczucie, które zaskoczy ich oboje. Jednak gdy jedno z nich popełni straszliwy błąd, ich miłość zostanie wystawiona na najcięższą próbę; czy będą w stanie pokonać wszelkie przeszkody i wspólnie dotrzeć do szczęśliwego końca?


Szczegóły: Weteran - Regnery Katy

Tytuł: Weteran
Autor: Regnery Katy
Wydawnictwo: NieZwykłe
ISBN: 9788378896173
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 347
Format: 14.0x20.5
Oprawa: Miękka
Waga: 0.372 kg


Recenzje: Weteran - Regnery Katy

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Każdy z Nas zna baśń o "Pięknej i Bestii" , wiemy jak historia głównych bohaterów się potoczy, znamy zakończenie. Katy Regnery podjęła się tego tematu i ukazała nam nową, współczesną adaptację tej ponadczasowej bajki. Czy udało się jej mnie zaskoczyć i zaciekawić? Czy historia młodej dziennikarki i weterana wojennego poruszyła moje serce? Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że już dawno nie miałam przyjemności czytać tak pięknej historii miłosnej, napisanej w sposób tak przyjemny, że nie nie można się od niej oderwać.

ONA - Savannah Carmichael jest młodą dziennikarką która, wraca do rodzinnego Denvers, żeby leczyć rany. Jej związek się rozpadł, a kariera w jednej z najlepszych gazet Nowego Jorku legła w gruzach. Dziewczyna traci nadzieję na to, że uda się jej kontynuować pracę w ukochanym zawodzie. Niespodziewany telefon od dawnej koleżanki budzi w Savannah nadzieję, dziewczyna ma szansę zacząć nową pracę, musi tylko przeprowadzić wywiad z interesującym człowiekiem, który przysłużył się dla Stanów Zjednoczonych Ameryki. Tak się składa, że w jej rodzinnym miasteczku jest ktoś taki - okaleczony weteran wojenny, wiodący pustelnicze życie w pięknym domu na wzgórzu. Savannah nie czeka długo, w pożyczonej od siostry kolorowej sukience, z talerzem domowych pierników puka do drzwi człowieka, o którym w Denvers zaczęły już krążyć legendy.

ON - Asher Lee, w czasie wojny w Afganistanie stracił rękę i pół twarzy, wrócił do Denvers osiem lat temu i od tego czasu nie opuszcza swojego domu, a jego jedyną powierniczką jest dawna przyjaciółka jego babci - trochę wścibska, ale mająca wielkie serce Panna Potts. Kiedy piękna, młoda dziewczyna puka do drzwi jego domu, Asher wbrew sobie postanawia dać jej szansę i udzielić wywiadu, nie wie jednak, że ta decyzja na zawsze odmieni jego życie.

Dwójkę bohaterów połączy niezwykłe uczucie, które z dnia na dzień będzie rosnąć w siłę. Jednak gdy jedno z nich popełni ogromny błąd, czy będzie im dane odbudować łączącą ich więź i zaufanie?
Chociaż fabuła "Weterana" jest przewidywalna, to autorka ukazała historię bohaterów w tak piękny i ciekawy sposób, że książkę przeczytałam jednym tchem, a sam pomysł Katy Regnery na ukazanie postaci i ich charakterów okazał się fenomenalny. Wyobrażam sobie jak ciężko jest przedstawić temat wszystkim znany w nowy całkowicie oryginalny sposób, dlatego gratuluje autorce bo bez wątpienia jej się to udało, oby więcej takich historii! Przekonałam się, że Wydawnictwo NieZwykłe wydaje przepiękne książki! (W końcu nie bez powodu nazywa się "niezwykłe") .
2018-03-13 22:57:54

"Weteran" jest nieco inny od przeczytanych przeze mnie powieści. I chociaż to historia przewidywalna - to nie mogę powiedzieć, że ta książka mnie nie zachwyciła. Ba! Ona wciągnęła mnie bez reszty, a historia Savannah i Ashera jest jedną z lepszych, które przeczytałam. Jest słodka, ale i gorzka. Pełna bólu, samotności, niepewności, ale też cichej nadziei. Powiem Wam, że sama postać Ashera mnie po prostu oszołomiła! Ale o nim parę słów napiszę później, bo najpierw chcę Wam przedstawić Savannah.
Savannah to kobieta ambitna, pewna siebie i niezależna. Kompletne przeciwieństwo swojej młodszej siostry. Z czasem zauważyłam, że to osoba, która jest zdeterminowana i twardo stąpa po ziemi. Moje uczucia do niej były skrajne. Raz ją lubiłam, a później darzyłam niechęcią. Zapytacie dlaczego? Ano dlatego, że przekładała swoją ambicję nad czymś o wiele ważniejszym. Chciała zjeść ciastko i równocześnie je mieć, a tak się przecież nie da. To jej niezdecydowanie mnie drażniło. W książce kilka razy przytaczano, że jest uczciwa, ale moim zdaniem nie była taka do końca. Jednak tu już nie będę spojlerować. Musicie przekonać się sami.
Savannah potrafiła ujrzeć, że Asher pod nieciekawym wyglądem ma do zaoferowania o wiele więcej: piękne serce, duszę i umysł. Pomimo tego, że życie go tak okrutnie złamało, odebrało nadzieję i marzenia - on był pełen pasji. Troskliwy, czuły i lojalny, a przede wszystkim silny wewnętrznie. Znacie takie osoby, na które wystarczy spojrzeć i wiesz, że to ktoś wyjątkowy? Myślę, że gdyby Asher istniał naprawdę to byłby jedną z takich osób, które samą swoją obecnością rozświetlają czyjeś życie. Przygnębiało mnie to, że ktoś tak cudowny jak on, został tak skrzywdzony, że bał się odczuwać nadzieję i marzyć.
"Weteran" to niesamowita historia o samotności, o strachu przed życiem, ale też o dążeniu do własnych celów. Uczy, że niekiedy warto kierować się sercem, bo ono wie najlepiej, co jest najważniejsze. Postacie są świetnie wykreowane, dialogi nie są płytkie - są przemyślane i często niosą ze sobą słowa, które zapadają w sercu. To historia o tym jak druga osoba potrafi wyciągnąć nas z największego mroku i przywrócić do życia. Bo to też powieść o tym jakie ono jest piękne i cenne oraz, że pomimo wszystko nie warto się przed nim zamykać. Ta książka mnie nie wzruszyła, nie sprawiła, że płakałam, ale jednak odcisnęła we mnie swój ślad. Sprawiła, że czułam ogromny smutek, a jednocześnie wywoływała u mnie uśmiech na twarzy. Pochłonęłam ją w jeden dzień, bo nie potrafiłam jej odłożyć. Ta książka może nie raz być przesłodzona, ale wiecie co? Mi to nie przeszkadzało, bo nie było tego w zbyt dużych ilościach i tak jak pisałam powyżej - jest ona jednocześnie słodka i gorzka. Nie zabraknie tu zawirowań i przeszkód, bo nawet w najpiękniejszych baśniach, nic nie przychodzi z łatwością.
2018-03-22 21:33:24

Savannah Carmichael do niedawna była odnoszącą sukcesy dziennikarką. Jednak za sprawą okrutnej manipulacji mężczyzny, którego obdarzyła zaufaniem, traci wymarzoną posadę. Taki zwrot wydarzeń zmusza ją do porzucenia Nowego Jorku i powrotu do rodzinnego miasteczka Danvers, w Wirginii. Po powrocie do domu skupia się na pomocy w organizacji ślubu siostry. Pewnego dnia odbiera telefon od koleżanki po fachu, która ma dla niej interesującą propozycję pracy. Savannah będzie musiała napisać reportaż o obchodach najważniejszego święta w USA, zawierający poruszającą historię wojennego weterana. Mimo że nie do końca jest to jej klimat, postanawia wykorzystać swoją szansę i podjąć to wyzwanie.
Asher Lee jest okaleczonym weteranem wojennym, który od swojego powrotu do Danvers, przeszło osiem lat temu, nie wyściubił nosa z domu. Mężczyzna został wyjątkowo rażąco oszpecony.
Jestem niezaprzeczalnie i szczerze zakochana w książkach wydawanych przez Wydawnictwo Niezwykłe. Dostarczają mi tyle intensywnych emocji oraz morza wylanych łez. „Weteran” z dziecinną łatwością wyciskała mi łzy spod powiek. Zupełnie nie spodziewałam się, że ta książka wywrze na mnie, aż takie wrażenie. Chociaż powinnam się tego spodziewać, biorąc pod uwagę kto ją wydał.

Katy Regnery postanowiła stworzyć serię, która odnosiłaby się do kultowych bajek z naszego dzieciństwa. Muszę przyznać, że ten pomysł całkowicie mnie porwał. Jestem zauroczona „Kopciuszkiem”, „Królewną Śnieżką” oraz „Piękną i Bestią”, na której schemacie opiera się „Weteran”. Mimo iż znany mi był ogólny zarys fabuły, to treść niesamowicie mnie wciągnęła i nieraz zaskoczyła zaskakującym obrotem akcji. Lektura obudziła we mnie wiele skrajnych emocji złość, radość, smutek. Raz brutalnie traktowała moje serducho, a raz je ugłaskiwała. To piękną historia, która zwraca uwagę na to, co tak naprawdę istotne. Nie liczy się wygląd, tylko to co nosi się w środku. Nie sposób się od niej oderwać.
2018-03-24 19:26:22

Książka

Weteran

Savannah Carmichael, zdradzona i porzucona przez mężczyznę, któremu zaufała, traci wymarzoną karierę dziennikarki w Nowym Jorku i musi wrócić do Danvers, swojego rodzinnego miasteczka w Wirginii. Gdy otrzymuje propozycję powrotu do branży i napisania reportażu o interesującym człowieku, nie waha się ani chwili - w jej mieście mieszka idealny kandydat: Asher Lee, okaleczony weteran wojenny, który wrócił do Danvers osiem lat temu i od tego czasu nie opuścił swojego domu. Mieszkańcy szanowali prywatność miejskiego samotnika, który stracił rękę i pół twarzy podczas wojny w Afganistanie. Jednak wszystko zmieni się w dniu, w którym do jego drzwi zapuka Savannah Carmichael - ubrana w kolorową sukienkę pożyczoną od siostry z talerzem słodkich, domowych pierniczków. Wbrew samemu sobie, Asher zgadza się udzielić wywiadu pięknej dziennikarce - i szybko odkrywa, że zaczyna czuć do niej coś więcej. Dwójkę niezwykłych bohaterów tej współczesnej wersji klasycznej baśni o Pięknej i Bestii połączy niezwykłe uczucie, które zaskoczy ich oboje. Jednak gdy jedno z nich popełni straszliwy błąd, ich miłość zostanie wystawiona na najcięższą próbę; czy będą w stanie pokonać wszelkie przeszkody i wspólnie dotrzeć do szczęśliwego końca?

Cena 38,90 PLN
Nasza cena 30,15 PLN
Oszczędzasz 22%
Wysyłka: 1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Paypo

Szczegóły: Weteran - Regnery Katy

Tytuł: Weteran
Autor: Regnery Katy
Wydawnictwo: NieZwykłe
ISBN: 9788378896173
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 347
Format: 14.0x20.5
Oprawa: Miękka
Waga: 0.372 kg


Recenzje: Weteran - Regnery Katy

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Każdy z Nas zna baśń o "Pięknej i Bestii" , wiemy jak historia głównych bohaterów się potoczy, znamy zakończenie. Katy Regnery podjęła się tego tematu i ukazała nam nową, współczesną adaptację tej ponadczasowej bajki. Czy udało się jej mnie zaskoczyć i zaciekawić? Czy historia młodej dziennikarki i weterana wojennego poruszyła moje serce? Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że już dawno nie miałam przyjemności czytać tak pięknej historii miłosnej, napisanej w sposób tak przyjemny, że nie nie można się od niej oderwać.

ONA - Savannah Carmichael jest młodą dziennikarką która, wraca do rodzinnego Denvers, żeby leczyć rany. Jej związek się rozpadł, a kariera w jednej z najlepszych gazet Nowego Jorku legła w gruzach. Dziewczyna traci nadzieję na to, że uda się jej kontynuować pracę w ukochanym zawodzie. Niespodziewany telefon od dawnej koleżanki budzi w Savannah nadzieję, dziewczyna ma szansę zacząć nową pracę, musi tylko przeprowadzić wywiad z interesującym człowiekiem, który przysłużył się dla Stanów Zjednoczonych Ameryki. Tak się składa, że w jej rodzinnym miasteczku jest ktoś taki - okaleczony weteran wojenny, wiodący pustelnicze życie w pięknym domu na wzgórzu. Savannah nie czeka długo, w pożyczonej od siostry kolorowej sukience, z talerzem domowych pierników puka do drzwi człowieka, o którym w Denvers zaczęły już krążyć legendy.

ON - Asher Lee, w czasie wojny w Afganistanie stracił rękę i pół twarzy, wrócił do Denvers osiem lat temu i od tego czasu nie opuszcza swojego domu, a jego jedyną powierniczką jest dawna przyjaciółka jego babci - trochę wścibska, ale mająca wielkie serce Panna Potts. Kiedy piękna, młoda dziewczyna puka do drzwi jego domu, Asher wbrew sobie postanawia dać jej szansę i udzielić wywiadu, nie wie jednak, że ta decyzja na zawsze odmieni jego życie.

Dwójkę bohaterów połączy niezwykłe uczucie, które z dnia na dzień będzie rosnąć w siłę. Jednak gdy jedno z nich popełni ogromny błąd, czy będzie im dane odbudować łączącą ich więź i zaufanie?
Chociaż fabuła "Weterana" jest przewidywalna, to autorka ukazała historię bohaterów w tak piękny i ciekawy sposób, że książkę przeczytałam jednym tchem, a sam pomysł Katy Regnery na ukazanie postaci i ich charakterów okazał się fenomenalny. Wyobrażam sobie jak ciężko jest przedstawić temat wszystkim znany w nowy całkowicie oryginalny sposób, dlatego gratuluje autorce bo bez wątpienia jej się to udało, oby więcej takich historii! Przekonałam się, że Wydawnictwo NieZwykłe wydaje przepiękne książki! (W końcu nie bez powodu nazywa się "niezwykłe") .
2018-03-13 22:57:54

"Weteran" jest nieco inny od przeczytanych przeze mnie powieści. I chociaż to historia przewidywalna - to nie mogę powiedzieć, że ta książka mnie nie zachwyciła. Ba! Ona wciągnęła mnie bez reszty, a historia Savannah i Ashera jest jedną z lepszych, które przeczytałam. Jest słodka, ale i gorzka. Pełna bólu, samotności, niepewności, ale też cichej nadziei. Powiem Wam, że sama postać Ashera mnie po prostu oszołomiła! Ale o nim parę słów napiszę później, bo najpierw chcę Wam przedstawić Savannah.
Savannah to kobieta ambitna, pewna siebie i niezależna. Kompletne przeciwieństwo swojej młodszej siostry. Z czasem zauważyłam, że to osoba, która jest zdeterminowana i twardo stąpa po ziemi. Moje uczucia do niej były skrajne. Raz ją lubiłam, a później darzyłam niechęcią. Zapytacie dlaczego? Ano dlatego, że przekładała swoją ambicję nad czymś o wiele ważniejszym. Chciała zjeść ciastko i równocześnie je mieć, a tak się przecież nie da. To jej niezdecydowanie mnie drażniło. W książce kilka razy przytaczano, że jest uczciwa, ale moim zdaniem nie była taka do końca. Jednak tu już nie będę spojlerować. Musicie przekonać się sami.
Savannah potrafiła ujrzeć, że Asher pod nieciekawym wyglądem ma do zaoferowania o wiele więcej: piękne serce, duszę i umysł. Pomimo tego, że życie go tak okrutnie złamało, odebrało nadzieję i marzenia - on był pełen pasji. Troskliwy, czuły i lojalny, a przede wszystkim silny wewnętrznie. Znacie takie osoby, na które wystarczy spojrzeć i wiesz, że to ktoś wyjątkowy? Myślę, że gdyby Asher istniał naprawdę to byłby jedną z takich osób, które samą swoją obecnością rozświetlają czyjeś życie. Przygnębiało mnie to, że ktoś tak cudowny jak on, został tak skrzywdzony, że bał się odczuwać nadzieję i marzyć.
"Weteran" to niesamowita historia o samotności, o strachu przed życiem, ale też o dążeniu do własnych celów. Uczy, że niekiedy warto kierować się sercem, bo ono wie najlepiej, co jest najważniejsze. Postacie są świetnie wykreowane, dialogi nie są płytkie - są przemyślane i często niosą ze sobą słowa, które zapadają w sercu. To historia o tym jak druga osoba potrafi wyciągnąć nas z największego mroku i przywrócić do życia. Bo to też powieść o tym jakie ono jest piękne i cenne oraz, że pomimo wszystko nie warto się przed nim zamykać. Ta książka mnie nie wzruszyła, nie sprawiła, że płakałam, ale jednak odcisnęła we mnie swój ślad. Sprawiła, że czułam ogromny smutek, a jednocześnie wywoływała u mnie uśmiech na twarzy. Pochłonęłam ją w jeden dzień, bo nie potrafiłam jej odłożyć. Ta książka może nie raz być przesłodzona, ale wiecie co? Mi to nie przeszkadzało, bo nie było tego w zbyt dużych ilościach i tak jak pisałam powyżej - jest ona jednocześnie słodka i gorzka. Nie zabraknie tu zawirowań i przeszkód, bo nawet w najpiękniejszych baśniach, nic nie przychodzi z łatwością.
2018-03-22 21:33:24

Savannah Carmichael do niedawna była odnoszącą sukcesy dziennikarką. Jednak za sprawą okrutnej manipulacji mężczyzny, którego obdarzyła zaufaniem, traci wymarzoną posadę. Taki zwrot wydarzeń zmusza ją do porzucenia Nowego Jorku i powrotu do rodzinnego miasteczka Danvers, w Wirginii. Po powrocie do domu skupia się na pomocy w organizacji ślubu siostry. Pewnego dnia odbiera telefon od koleżanki po fachu, która ma dla niej interesującą propozycję pracy. Savannah będzie musiała napisać reportaż o obchodach najważniejszego święta w USA, zawierający poruszającą historię wojennego weterana. Mimo że nie do końca jest to jej klimat, postanawia wykorzystać swoją szansę i podjąć to wyzwanie.
Asher Lee jest okaleczonym weteranem wojennym, który od swojego powrotu do Danvers, przeszło osiem lat temu, nie wyściubił nosa z domu. Mężczyzna został wyjątkowo rażąco oszpecony.
Jestem niezaprzeczalnie i szczerze zakochana w książkach wydawanych przez Wydawnictwo Niezwykłe. Dostarczają mi tyle intensywnych emocji oraz morza wylanych łez. „Weteran” z dziecinną łatwością wyciskała mi łzy spod powiek. Zupełnie nie spodziewałam się, że ta książka wywrze na mnie, aż takie wrażenie. Chociaż powinnam się tego spodziewać, biorąc pod uwagę kto ją wydał.

Katy Regnery postanowiła stworzyć serię, która odnosiłaby się do kultowych bajek z naszego dzieciństwa. Muszę przyznać, że ten pomysł całkowicie mnie porwał. Jestem zauroczona „Kopciuszkiem”, „Królewną Śnieżką” oraz „Piękną i Bestią”, na której schemacie opiera się „Weteran”. Mimo iż znany mi był ogólny zarys fabuły, to treść niesamowicie mnie wciągnęła i nieraz zaskoczyła zaskakującym obrotem akcji. Lektura obudziła we mnie wiele skrajnych emocji złość, radość, smutek. Raz brutalnie traktowała moje serducho, a raz je ugłaskiwała. To piękną historia, która zwraca uwagę na to, co tak naprawdę istotne. Nie liczy się wygląd, tylko to co nosi się w środku. Nie sposób się od niej oderwać.
2018-03-24 19:26:22


Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Dodane do koszyka
×