Modarri Transporter

Zabawka
Wysyłka: Niedostępna
Sugerowana cena detaliczna 379,00 PLN

Zapowiedź 2018-03-14

Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Oferujemy szeroki asortyment - ponad 120 tys. produktów
Dysponujemy solidną wiedzą - działamy już 11 lat
Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów

Opis: Modarri Transporter

Zestaw Modarri Transporter zawiera duży samochód ciężarowy oraz 3 samochodziki Modarri (uliczny S1, terenowy X1, sportowy T1). Od razu po rozpakowaniu, dzieci mogą skonstruować swoje niepowtarzalne modele Modarri, które wjadą na transporter i zostaną przetransportowane na nowe miejsce zabawy.

Modarri napędza kreatywność. Duży samochód ciężarowy Modarri do transportu samochodów posiada prawdziwy system hydrauliczny i jest tak duży, że mieści aż 8 samochodzików Modarri. Transporter ma rampy samochodowe, które działają jak w prawdziwych transporterach. Modarri Transporter Samochodów to nie tylko genialny zestaw do wielogodzinnej zabawy ale także jest idealny do ekspozycji i przechowywania modeli Modarri.

Modarri to unikalny system konstrukcji. Każda część samochodu jest wymienna z innymi częściami samochodów Modarri, dzieci mogą dowolnie miksować i łączyć elementy, tworząc tysiące nowych samochodzików! Modułowy system składania Modarri wykorzystuje śrubki zabezpieczone w specjalny sposób, uniemożliwiający wypadanie po odkręceniu. Dzięki temu wymiana części jest szybka i łatwa. Aby szybko rozmontować auto i złożyć go ponownie wystarczy poluzować śrubki przy użyciu specjalnie zaprojektowanego dla rąk dziecka śrubokręta (załączonego do opakowania).

Modarri posiada unikalny układ kierowniczy oraz zawieszenie. Dzięki opatentowanemu systemowi prowadzenia samochodu jednym palcem oraz amortyzowanemu zawieszeniu, wystarczy, że dziecko "usiądzie" za kierownicą aby "poczuło drogę"! Mały kierowca może prowadzić samochód i robić manewry takie jak jechanie po ósemce bez zmieniania pozycji ręki!

Najlepsze zabawki, nie tylko bawią ale i uczą. Samochody Modarri rozwijają wyobraźnię, kreatwyność, motoryczne umiejętności oraz logicznego myślenia, uczą inżynierii i mechaniki.


Zestaw Modarri Transporter zawiera:
Ciężarówkę z odczepianą przyczepą,
3 samochody Modarri - uliczny S1, terenowy X1, sportowy T1


Szczegóły: Modarri Transporter

Nazwa: Modarri Transporter
Producent: Kolorowe Baloniki
Kod paskowy: 863952011032
Języki: polski


Recenzje: Modarri Transporter

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Zabawka

Modarri Transporter

Zestaw Modarri Transporter zawiera duży samochód ciężarowy oraz 3 samochodziki Modarri (uliczny S1, terenowy X1, sportowy T1). Od razu po rozpakowaniu, dzieci mogą skonstruować swoje niepowtarzalne modele Modarri, które wjadą na transporter i zostaną przetransportowane na nowe miejsce zabawy. Modarri napędza kreatywność. Duży samochód ciężarowy Modarri do transportu samochodów posiada prawdziwy system hydrauliczny i jest tak duży, że mieści aż 8 samochodzików Modarri. Transporter ma rampy samochodowe, które działają jak w prawdziwych transporterach. Modarri Transporter Samochodów to nie tylko genialny zestaw do wielogodzinnej zabawy ale także jest idealny do ekspozycji i przechowywania modeli Modarri. Modarri to unikalny system konstrukcji. Każda część samochodu jest wymienna z innymi częściami samochodów Modarri, dzieci mogą dowolnie miksować i łączyć elementy, tworząc tysiące nowych samochodzików! Modułowy system składania Modarri wykorzystuje śrubki zabezpieczone w specjalny sposób, uniemożliwiający wypadanie po odkręceniu. Dzięki temu wymiana części jest szybka i łatwa. Aby szybko rozmontować auto i złożyć go ponownie wystarczy poluzować śrubki przy użyciu specjalnie zaprojektowanego dla rąk dziecka śrubokręta (załączonego do opakowania). Modarri posiada unikalny układ kierowniczy oraz zawieszenie. Dzięki opatentowanemu systemowi prowadzenia samochodu jednym palcem oraz amortyzowanemu zawieszeniu, wystarczy, że dziecko "usiądzie" za kierownicą aby "poczuło drogę"! Mały kierowca może prowadzić samochód i robić manewry takie jak jechanie po ósemce bez zmieniania pozycji ręki! Najlepsze zabawki, nie tylko bawią ale i uczą. Samochody Modarri rozwijają wyobraźnię, kreatwyność, motoryczne umiejętności oraz logicznego myślenia, uczą inżynierii i mechaniki. Zestaw Modarri Transporter zawiera: Ciężarówkę z odczepianą przyczepą, 3 samochody Modarri - uliczny S1, terenowy X1, sportowy T1

Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×

Zapowiedź 2018-03-14

Sugerowana cena detaliczna 379,00 PLN
Wysyłka: Niedostępna
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Szczegóły: Modarri Transporter

Nazwa: Modarri Transporter
Producent: Kolorowe Baloniki
Kod paskowy: 863952011032
Języki: polski


Recenzje: Modarri Transporter

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:


Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×