Trylogia zła 3 Diabelskie zaklęcia

Książka

Trylogia zła 3 Diabelskie zaklęcia

  • Wydawnictwo: Sonia Draga
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788381104036
  • Ilość stron: 496
  • Format: 14.5x20.5cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 24,81 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 24,81 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Trylogia zła 3 Diabelskie zaklęcia - Chattam Maxime

W dzikiej leśnej głuszy zostają odnalezione zwłoki mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że zgon nastąpił na skutek śmiertelnego przerażenia. Na miejscu brak jakichkolwiek oznak zbrodni. Niebawem napływają zgłoszenia o zaginięciach kobiet. W ich mieszkaniach nie ma śladów włamania, a w czasie zniknięcia mężowie spali głębokim snem i niczego nie widzieli. Tymczasem w centrum Portland coraz częściej pojawiają się jadowite pająki, które atakują mieszkańców. Kiedy kilka ukąszonych osób umiera, wydaje się, że miasto, ogarnięte przerażeniem i paniką, czeka zagłada. Policja nie wie nawet, z kim walczyć i gdzie szukać winnego. Nie wie nawet, czy za wszystkimi zbrodniami stoi człowiek, bestia, czy też tajemna siła. Do śledztwa włączają się Joshua Brolin, prywatny detektyw, i Annabel O'Donnel, inspektor policji nowojorskiej. Muszą stawić czoło niewiarygodnemu zbrodniarzowi, który pragnie unicestwić mieszkańców Portland, sięgając po narzędzia rodem z najstraszliwszego koszmaru...

Wielki talent pisarski, potężna siła opisów, Maxime Chattam dodaje do thrillera wytworność literatury. Co więcej, nie tworzy po prostu powieści określonego gatunku, lecz posługuje się nim, aby opowiedzieć o barbarzyństwie tego świata. U Chattama trzeba czytać między wierszami, podobnie jak uciekać między pociskami.

Le Parisien


Szczegóły: Trylogia zła 3 Diabelskie zaklęcia - Chattam Maxime

Tytuł: Trylogia zła 3 Diabelskie zaklęcia
Autor: Chattam Maxime
Wydawnictwo: Sonia Draga
ISBN: 9788381104036
Tytuł oryginału: Malefices
Tłumacz: Stankiewicz-Prądzyńska Joanna
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 496
Format: 14.5x20.5cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami


Recenzje: Trylogia zła 3 Diabelskie zaklęcia - Chattam Maxime

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×