O co ci chodzi

Książka

O co ci chodzi

  • Wydawnictwo: Białe Pióro
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788366004085
  • Ilość stron: 220
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 34,00 PLN
Nasza cena 22,82 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 34,00 PLN
Nasza cena 22,82 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: O co ci chodzi - Białkowska Mira

?O co Ci chodzi?? ? to powieść pełna humoru i refleksji, w której nie brakuje również elementów tragicznych. W postaciach bohaterów byli studenci mogą odnaleźć siebie i swoje życie studenckie (w tym ?nietrafione? pierwsze miłości)
Mira Białkowska znów ukazuje nam świat w ciepłych, choć nieco ironicznych barwach. Udowadnia przy tym, że choć postrzeganie rzeczywistości zależy od wieku patrzącego, to jednak w głębi duszy wszyscy jesteśmy do siebie podobni. Obawy, marzenia, ambicje i niepewność tkwią w nas przez cały czas i ilość przeżytych lat nie ma na wpływu. ?O co ci chodzi? to piękna, tchnąca optymizmem opowieść o nie zawsze łatwej codzienności, gdzie czerń miesza się z bielą, a gorycz ze słodyczą. Tak jak w prawdziwym życiu.

O co mi chodzi? Tylko o to, że koniecznie musicie przeczytać tę książkę.

Hanna Greń?O co Ci chodzi?? ? to powieść pełna humoru i refleksji, w której nie brakuje również elementów tragicznych. W postaciach bohaterów byli studenci mogą odnaleźć siebie i swoje życie studenckie (w tym ?nietrafione? pierwsze miłości), przyszli zaś poczuć smak czekającej ich przygody. Pozostali czytelnicy też nie będą rozczarowani ? Mira Białkowska z właściwym sobie humorem i dystansem pisze po prostu o codziennym życiu, okraszając je od czasu do czasu trafnymi fraszkami.

Beata Grzywacz (pisarka, redaktor magazynu ?Życie i pasje?)Mira Białkowska po raz wtóry kupuje nas zabawą i poczuciem humoru.

Jeśli o to Wam chodzi, to świetnie trafiliście. Autorka doskonale wie ?O co ci chodzi??. Śpiew, muzyka i tańce pobudzą każdego z nas, a treść książki ? niczym nuty na pięciolinii ? sprawi, że czas z nią wyśmienicie nam minie. Ta powieść, niczym barwny motyl, przyciąga wachlarzem emocji. Zatem wejdź

w tę przygodę, przecież o to nam chodzi! Prawda? Prawda!

Przeczytałem, poznałem i się uśmiałem ? i o to chodzi!!!

Tomasz Kosik (blog Czyt-NIK)


Szczegóły: O co ci chodzi - Białkowska Mira

Tytuł: O co ci chodzi
Autor: Białkowska Mira
Wydawnictwo: Białe Pióro
ISBN: 9788366004085
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 220
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami


Recenzje: O co ci chodzi - Białkowska Mira

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×